шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gamemax (потужність)
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular [GX-650 Modular]

Конфігурації і ціни 152Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-650 Modular) за ціною від 2775 грн.
Фото 12

Серия Gamemax GX Xtreme Gold Modular

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Gamemax GX Xtreme Gold Modular 3
Где купить? [GX-650 Modular]
Характеристики [GX-650 Modular]
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA400 мм / 550/700 /
MOLEX400 мм / 550/700 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3500 грн.
Gamemax GX-GF
GX 550GF
від 2 793 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime Black
від 2 780 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime White
від 2 689 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime
PCCooler KN
KN650
від 2 873 грн.
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime White
від 2 622 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime White
від 2 958 грн.
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime Black
від 2 575 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
від 3 008 грн.
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-750 Modular
від 2 965 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
AZZA PSAZ ATX 3.1 Gold
PSAZ-850W ATX 3.1
від 2 415 грн.
Thermalright TB
TB-750
від 2 899 грн.
MODECOM MC-FC
MC-B88-700-F C
від 2 882 грн.
Gigabyte PG PG5
P650G PG5
від 2 663 грн.
FSP Hyper 80+ PRO
H3-650
від 2 700 грн.
Super Flower Zillion...
SF-750Z12DB( DA)
від 2 760 грн.
High Power Element R...
HP1-N2850BR- H12S
від 2 946 грн.
FSP Hyper K PRO
HK-700
від 2 934 грн.
Cooler Master Elite ...
MPW-7001-ACB W-BE1
від 3 119 грн.
Chieftec NITRO
BPS-650C
від 2 999 грн.
Gigabyte BS-Series
P750BS
від 2 699 грн.
FSP Hyper K PRO ATX ...
HK-700 Gen5
від 2 799 грн.
Inter-Tech Argus GPS
GPS-700
від 2 499 грн.
FSP Hyper 80+ PRO
H3-700
від 3 089 грн.
A-Data XPG PROBE
XPG PROBE 600W
від 2 956 грн.
Gamemax GX
GX-800
від 2 737 грн.
A-Data XPG PROBE
XPG PROBE 700W
від 2 878 грн.
Gamemax GX
GX-700
від 2 595 грн.
Zalman GV 2 SE
ZM800-GV2SE
від 2 585 грн.

можна брати але не під 3080 і вище
15 грудня 2023, 20:42 #
Переваги:тиша, ціна

Недоліки:поки не знайшов

Коментар:хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно

Автор:Noves 1  пользуюсь Gamemax GX-650 Modular кілька місяців

від 2 775  до 3 627 грн.
Блок живлення GAMEMAX 650W GX-650 Modular
FOXTROT.UA (Київ)
2 999 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GX-650 Modular 650W Black
Click.ua (Київ)
3 006 грн.
← купити
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX GX-650 Modular (650 Вт)
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Блок живлення 650W, 80 Gold , modular, Smart fan 1 20mm OVP / UVP/ SIP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP GX-650 Modular (GX-650 Modular)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GX-650 Modular
Openshop.ua (Київ)
3 211 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
Itbox.ua (Київ)
← купити
Gamemax GX-650 Modular
Mallprix.com (Київ)
2 853 грн.
← купити
GAMEMAX GX-650 Modular
Tehnomart.com (Київ)
2 847 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax GX-650 Modular
Denika.ua (Харків)
2 816 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GX-650 Modular
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 781 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax GX-650 Modular, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-650 Modular). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-650 Modular) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія