шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gamemax (потужність)
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular [GX-750 Modular]

Конфігурації і ціни 150Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-750 Modular) за ціною від 2965 грн.
Фото 12

Серия Gamemax GX Xtreme Gold Modular

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Gamemax GX Xtreme Gold Modular 3
Где купить? [GX-750 Modular]
Характеристики [GX-750 Modular]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA400 мм / 550/700 /
MOLEX400 мм / 550/700 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V745 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  3800 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
від 3 008 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime White
від 2 958 грн.
PCCooler KN
KN650
від 2 873 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime Black
від 2 780 грн.
Gamemax GX-GF
GX 650GF
від 3 160 грн.
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-650 Modular
від 2 775 грн.
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-750G
від 3 267 грн.
GX-850 Modular
від 3 278 грн.
Vinga VPS Gold
VPS-650G
від 3 170 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime White
від 2 689 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO White
від 3 262 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime White
від 2 622 грн.
PCCooler KN
KN750
від 3 360 грн.
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime Black
від 2 575 грн.
Thermalright TB
TB-750
від 2 899 грн.
Enermax MarbleBron II
EMB650AWT-MA C
від 3 209 грн.
Cooler Master MWE Br...
MPE-6501-ACA BW-3B
від 3 175 грн.
PCCooler YK
YK850
від 3 050 грн.
Zalman GigaMax III
ZM750-GV3
від 2 996 грн.
2E Solid Power Pro
2E-SP850BRSM II-120
від 2 766 грн.
Deepcool PL-D
PL650D White
від 2 799 грн.
Deepcool PK-D
PK650D
від 2 663 грн.
Gigabyte PG-Series
P650G
від 3 004 грн.
FSP Hydro K PRO
HP2-750K
від 3 429 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 850B White
від 2 559 грн.
Gamemax GX
GX-800
від 2 737 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 850B
від 2 439 грн.
Deepcool PL-D
PL650D
від 2 433 грн.

можна брати але не під 3080 і вище
15 грудня 2023, 20:42 #
Переваги:тиша, ціна

Недоліки:поки не знайшов

Коментар:хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно

Автор:Noves 1  пользуюсь Gamemax GX-650 Modular кілька місяців

від 2 965  до 4 359 грн.
Блок живлення GameMax GX-750 Modular
FOXTROT.UA (Київ)
3 199 грн.
← купити
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX GX-750 Modular
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 750W, 80 Gold , modular, Smart fan 120mm OVP / UVP/ SIP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP GX-750 Modular (GX-750 Modular)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GX-750 Modular
Openshop.ua (Київ)
3 401 грн.
← купити
Gamemax GX-750 Modular
Mallprix.com (Київ)
3 056 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GX-750 Modular) GX-750 Modular
Itbox.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX GX-750 Modular
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GAMEMAX GX-750 Molular 750W (GX-750 Modular) GX-750 MODULAR
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Gamemax GX-750 Modular
Denika.ua (Харків)
3 079 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax 750W (GX-750 Modular)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 062 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax GX-750 Modular, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-750 Modular). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-750 Modular) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія