шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gamemax (потужність)
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular [GX-850 Modular]

Конфігурації і ціни 151Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-850 Modular) за ціною від 3278 грн.
Фото 13

Серия Gamemax GX Xtreme Gold Modular

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Gamemax GX Xtreme Gold Modular 3
Где купить? [GX-850 Modular]
Характеристики [GX-850 Modular]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД92 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA400 мм / 550/700 /
MOLEX400 мм / 550/700 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V840 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4200 грн.
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-750G
від 3 267 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO White
від 3 262 грн.
PCCooler KN
KN750
від 3 360 грн.
Gamemax GM Prime
GM-1050 Prime Black
від 3 177 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold
PSAZ-850G ATX3.0
від 3 679 грн.
Gamemax RGB Smart PRO
RGB 750 PRO
від 3 275 грн.
2E Extra Power
2E-EP800GM-1 40
від 3 434 грн.
Gamemax RGB 2025
RGB 750G
від 3 399 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G
від 3 768 грн.
Gamemax GZ Series
GZ 750G White
Gamemax RGB 2025
RGB 750G White
від 3 418 грн.
AZZA PSAZ Gold
PSAZ-850G
від 3 420 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime White
від 3 008 грн.
Cougar GR
GR 750
від 2 199 грн.
Gamemax GX-GF
GX 750GF
Gamemax GX Xtreme Go...
GX-750 Modular
від 2 965 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 800B Prime
PCCooler KN
KN850
від 3 573 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime White
від 2 958 грн.
Gamemax GM Prime
GM-800 Prime Black
від 2 780 грн.
Cooler Master MWE Br...
MPE-7501-ACA BW-3B
від 3 651 грн.
Zalman GigaMax III
ZM850-GV3
від 3 318 грн.
Mars Gaming MPB-SI
MPB750SI
від 3 691 грн.
Deepcool PK-D
PK750D
від 3 212 грн.
FSP Hydro K PRO
HP2-850K
від 3 699 грн.
FSP Hydro K PRO ATX3.0
HD2-750
від 3 229 грн.
Deepcool PL-D
PL750D
від 3 006 грн.
Super Flower Zillion...
SF-850Z12DB( DA)
від 3 199 грн.
Cougar GES
GES 750
від 3 256 грн.
Deepcool PL-D
PL750D White

можна брати але не під 3080 і вище
15 грудня 2023, 20:42 #
Переваги:тиша, ціна

Недоліки:поки не знайшов

Коментар:хороша модель тиха за таку ціну золотий сертифікат це просто неймовірно

Автор:Noves 1  пользуюсь Gamemax GX-650 Modular кілька місяців

від 3 278  до 4 864 грн.
Блок живлення GameMax GX-850 Modular
FOXTROT.UA (Київ)
3 599 грн.
← купити
Блок живлення GameMax GX-850 Modular 850W Black
Click.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX Блок живлення для ПК GAMEMAX GX-850 Modular
MTA.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 850W, 80 Gold , modular, Smart fan 1 20mm OVP / UVP/ SIP / OCP/ OLP/ OPP/ SCP GX-850 Modular (GX-850 Modular)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення GameMax GX-850 Modular
Openshop.ua (Київ)
3 566 грн.
← купити
Gamemax GX-850 Modular
Mallprix.com (Київ)
3 351 грн.
← купити
Блок живлення Gamemax GX-850 Modular
Itbox.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX GX-850 Modular
Notebooker.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Блок живлення GAMEMAX GX-850 Molular 850W (GX-850 Modular) GX-850 MODULAR
Telemart.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX GX-850 Modular
Tehnomart.com (Київ)
3 372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax GX-850 Modular, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-850 Modular). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold Modular (GX-850 Modular) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія