шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Gamemax Infinity Pro Black за ціною від 3434 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Gamemax Infinity Pro Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО знизу: 240мм; Розмір СРО збоку: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 3x120мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 2x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 5
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
454x272x418 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
5 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5250 грн.

від 3 434  до 6 978 грн.
Корпус GameMax Infinity Pro Black Infinity Pro BK
Click.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK
FOXTROT.UA (Київ)
4 659 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX ATX без блока живлення Infinity Pro BK (Infinity Pro BK)
Nkt.ua (Київ)
← купити
GameMax Infinity Pro Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 626 грн.
← купити
Gamemax Infinity Pro BK
Mallprix.com (Київ)
3 447 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX Infinity Pro BK
Tehnomart.com (Київ)
4 331 грн.
← купити
Gamemax Infinity Pro BK без БП InfinityProBKбезБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 440 грн.
← купити
GAMEMAX Infinity Pro BK
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax (Infinity Pro BK) Black Infinity Pro BK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
Q-techno.com.ua (Київ)
4 778 грн.
← купити
Корпус ATX без блока живлення , загартоване скло X,M-ATX,ITX, combo audio,VGA Card LengthUp to 400 Infinity Pro BK
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK
E-server.com.ua (Київ)
4 654 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
icom.net.ua (Київ)
4 180 грн.
← купити
Gamemax Infinity Pro BK чорний (91010000R0156)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 978 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro Black
Denika.ua (Харків)
3 437 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 434 грн.
← купити
Gamemax Infinity Pro BK — Корпус ATX без блока живлення, загартоване скло, ATX,M-ATX,ITX,VGA Card Length Up to 400 Infinity
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 509 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro Black with window (Infinity Pro BK) Infinity Pro BK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 939 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK б/БЖ UA
Sota.store (Київ)
← купити
GAMEMAX Корпус atx без блока живлення , загартоване скло x,m-atx,itx, combo audio,VGA Card Length Up to 400 Infinity Pro bk
Tviy-Dim.com (Київ)
4 544 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK BTF Black (Infinity Pro BK) Без БП
MAUDAU (Київ)
5 346 грн.
← купити
GAMEMAX Корпус для ПК GAMEMAX Infinity Pro Black
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
GameMax Gamemax Infinity Pro BK Корпус Gamemax Infinity Pro BK
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro, Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / MicroATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 160
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 799 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK BTF Black (Infinity Pro BK) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
GameMax Infinity Pro Black Infinity Pro BK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro Black
Zaua.store (Львів)
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro, Black, без бж, Mid Tower, для atx / MicroATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. cpu - 160
Tviy-Dim.com (Київ)
4 775 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK
MAUDAU (Київ)
4 089 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK, оглядовий дизайн, без БЖ, підтримка ATX, чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 665 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
3 814 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
3 719 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
4 924 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK 304370
Rozetka.ua (Київ)
3 890 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU INFINITY PRO BK GAMEMAX
Rozetka.ua (Київ)
4 589 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
5 336 грн.
← купити
GAMEMAX Корпус atx без блоку живлення, закалене скло x,m-atx,itx, combo audio,VGA Card Length Up to 400 Infinity Pro bk
Rozetka.ua (Київ)
4 854 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK[142045]
Rozetka.ua (Київ)
5 431 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Корпус GameMax Infinity Pro BK BTF Black (Infinity Pro BK) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
4 934 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK (ek03906)
Rozetka.ua (Київ)
5 518 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Infinity Pro BK з оглядовим дизайном, без блоку живлення та підтримкою ATX Black
Rozetka.ua (Київ)
5 282 грн.
← купити
Корпус Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Infinity Pro BK
Rozetka.ua (Київ)
5 033 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax Infinity Pro Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Gamemax Infinity Pro Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Gamemax Infinity Pro Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія