шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл GamePro GD014

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити офісний стіл GamePro GD014 за ціною від 5046 грн.
Фото 6

Характеристики та опис GamePro GD014

Вага (кг): 13; Макс. навантаження (кг): 75; Тримач навушників; Підстаканник; Отвір для кабелів; Конструкція ніжок: Z-подібні; Форма стільниці: прямокутна з виїмкою; Регулювання висоти: немає; Макс. висота (мм): 750; Розміри (мм): 1400x600x750; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1400x600x750 мм
Макс. висота
750 мм
Регулювання висоти
немає
Форма стільниці
прямокутна з виїмкою
Конструкція ніжок
Z-подібні
Отвір для кабелів
Підстаканник
Тримач для навушників
Макс. навантаження
75 кг
Вага
13 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 046  до 6 863 грн.
GamePro GD014
Mallprix.com (Київ)
5 046 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
Brain.com.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл GAMEPRO GD014 Black (GD014)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл Gamepro gd014
Tviy-Dim.com (Київ)
5 228 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
icom.net.ua (Київ)
5 076 грн.
← купити
Ігровий стіл Gamepro GD014
Citrus.ua (Київ)
← купити
Геймерський ігровий стіл GamePro GD014
Denika.ua (Харків)
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014
Redprice.sale (Львів)
5 575 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 578 грн.
← купити
Геймерський стіл GamePro GD014 (GD014)
MAUDAU (Київ)
5 911 грн.
← купити
GamePro Ігровий стіл GamePro GD014
MTA.ua (Київ)
← купити
GamePro GD014
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Геймерський стіл GamePro GD014 (GD014)
Compx.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
6 484 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014
Tomdom.in.ua (Львів)
5 581 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014
Timesport.com.ua (Львів)
5 572 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
MAUDAU (Київ)
6 321 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro (GD014) Black (GD014)
MAUDAU (Київ)
5 718 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
Rozetka.ua (Київ)
6 279 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
6 490 грн.
← купити
Геймерський стіл GamePro GD014 (GD014)
Rozetka.ua (Київ)
6 389 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014) GamePro GD014 903531
Rozetka.ua (Київ)
6 863 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл GamePro GD014 Black (GD014)
Rozetka.ua (Київ)
6 562 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GamePro GD014, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл GamePro GD014. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл GamePro GD014 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія