шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни120Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка GamePro Genesis Winner за ціною від 833 грн.
Фото 15

Характеристики та опис GamePro Genesis Winner

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 80 млн натискань; Перемикачі (світчі): Huano; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 400 – 8000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3104
Роздільна здатність сенсора400 – 8000 DPI
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Huano
Ресурс перемикачів80 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю1.65 м
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора800 мАг
Час роботи від акумулятора100 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)126x63x39 мм
Вага102 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 833  до 1 660 грн.
GamePro Мишка GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) GM079B
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша GAMEPRO Genesis Winner Wireless Black (GM079B) GM079B
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B) GM079B
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) GM079B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Gamepro Genesis Winner Wireless/2.4GHz/BT, White (GM079W) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
GamePro GM079B
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ігрова миша GamePro Genesis Winner GM079B (Black) (UA)
Jabko.ua (Львів)
1 199 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) GM079B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner GM079 White GM079W
Telemart.ua (Київ)
← купити
Gamepro Genesis Winner Black (GM079B) GM079B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
833 грн.
← купити
GamePro Genesis Winner Wireless Black (GM079B) GenesisWinnerWirelessBlack(GM079B)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W) UA GM079W
Sota.store (Київ)
895 грн.
← купити
Бездротова мишка GamePro Genesis Winner (GM079W) GM079W
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless (GM079B) Black GM079B
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) GM079W
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner (GM079W)
Mobicase.net (Київ)
859 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Nkt.ua (Київ)
886 грн.
← купити
Миша ігрова GamePro Genesis Winner Wireless Black (GM079B)
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079W) (GM079W)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Бездротова миша ігрова GamePro Genesis Winner Wireless Black (GM079B) GM079B
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner (GM079W)
Gamehub.com.ua (Київ)
849 грн.
← купити
GamePro Genesis Winner (GM079W)
AKS.ua (Київ)
927 грн.
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner Wireless Black (GM079B)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner WL/BT/USB Black (GM079B) GM079B
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 010 грн.
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
MAUDAU (Київ)
1 034 грн.
← купити
GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) gm079w
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B) GM079B
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
998 грн.
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B) GM079B
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Gamepro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
GamePro Мишка GamePro Genesis Winner White (GM079W)
MTA.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) GM079W
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша GAMEPRO Genesis Winner Wireless White (GM079W) GM079W
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W) GM079W
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) GM079W
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Gamepro Genesis Winner Wireless/2.4GHz/BT, Black (GM079B) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
GamePro GM079W
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ігрова миша GamePro Genesis Winner GM079W (White) (UA)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) GM079W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner GM079 Black GM079B
Telemart.ua (Київ)
← купити
GamePro Genesis Winner White (GM079W) GM079W
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
GamePro Genesis Winner Wireless White (GM079W) GenesisWinnerWirelessWhite(GM079W)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротова мишка GamePro Genesis Winner (GM079B) GM079B
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless (GM079W) White GM079W
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) GM079B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner (GM079B)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B) UA GM079B
Sota.store (Київ)
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079B) (GM079B)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Бездротова миша ігрова GamePro Genesis Winner Wireless White (GM079W) GM079W
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner (GM079B)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Бездротова мишка Gamepro Genesis Winner Wireless White (GM079W)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner WL/BT/USB White (GM079W) GM079W
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
MAUDAU (Київ)
1 061 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
MAUDAU (Київ)
1 142 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
MAUDAU (Київ)
1 011 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
MAUDAU (Київ)
1 092 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
MAUDAU (Київ)
← купити
GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) gm079b
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W) GM079W
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) UA MO-108838
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
971 грн.
← купити
Bluetooth миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) UA MO-108835
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W) GM079W
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner WL/BT/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 044 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
932 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
931 грн.
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C White (GM079W) 313454
Rozetka.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C Black (GM079B) 313453
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W) ( Білий ) ( 28268 )
Rozetka.ua (Київ)
1 115 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B) ( Чорний ) ( 29277 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Gamepro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 272 грн.
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless Black (GM079B) [140367]
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless White (GM079W) [140366]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Gamepro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB-C White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) UA
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 229 грн.
← купити
Ігрова бездротова миша GamePro Genesis Winner USB/2.4G/Bluetooth 400-8000 DPI Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Ігрова бездротова миша GamePro Genesis Winner USB/2.4G/Bluetooth 400-8000 DPI White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) (257350)
Rozetka.ua (Київ)
1 245 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 276 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Бездротова миша Gamepro Genesis Winner (gm079w)
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (gm079w)
Rozetka.ua (Київ)
1 221 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (gm079w)
Rozetka.ua (Київ)
1 252 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Бездротова миша GamePro Genesis Winner (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 162 грн.
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
Миша Gamepro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B) GamePro GM079B 928847
Rozetka.ua (Київ)
1 187 грн.
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W) GamePro GM079W 928848
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB (ek11775)
Rozetka.ua (Київ)
1 282 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 253 грн.
← купити
Миша бездротова GamePro Genesis Winner Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова бездротова миша GamePro Genesis Winner USB/2.4G/Bluetooth 400-8000 DPI White (GM079W)
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Ігрова бездротова миша GamePro Genesis Winner USB/2.4G/Bluetooth 400-8000 DPI Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка GamePro Genesis Winner Wireless/Bluetooth/USB Black (GM079B)
Rozetka.ua (Київ)
1 375 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GamePro Genesis Winner, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка GamePro Genesis Winner. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка GamePro Genesis Winner у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія