шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gelius (тип)
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Gelius Avangard за ціною від 199 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Gelius Avangard

Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 199  до 469 грн.
Gelius Мережевий зарядний пристрій для телефона Gelius Pro Avangard GP-HC06 Black (2USB 2.4A + Cable iPhone X )
MTA.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06 2USB 2.4A (27755907) Black 27755907
Vodafone.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Gelius Pro Avangard GP-HC06 Black (2USB 2.4A + Cable iPhone X )
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro GP-HC06 2USB 2.4A + Type-C Black
Zhuk.ua (Київ)
270 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06+ Cable iPhone X Black
MAUDAU (Київ)
249 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06 2USB 2.4 A + Cable Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06 + Cable XiaomicroUSB Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06+Cable Type-C Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06 2USB 2.4 A Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Pro Avangard GP-HC06 2USB 2.4 A + Cable Micro USB Black
Rozetka.ua (Київ)
344 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gelius Avangard, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Gelius Avangard. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Gelius Avangard у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія