шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити кардридер / USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06 за ціною від 159 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Gembird UHB-U2P4-06

яті: Розміри (мм): 101x30x10; Слоти карт пам' Інтерфейс USB-A: 2.0; USB-А (шт.): 4; Інтерфейс підключення: 2.0; Підключення до ПК: USB-A; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-A
2.0
USB-A
4 шт.
2.0
Довжина кабелю
30 см
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
101x30x10 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 159  до 492 грн.
Gembird USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06 Black пластик
MTA.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Gembird UHB-U2P4-06
Mallprix.com (Київ)
200 грн.
← купити
USB-хаб Gembird USB Type-A 4 in 1 (UHB-U2P4-06) Black UHB-U2P4-06
Telemart.ua (Київ)
159 грн.
← купити
USB-хаб GEMBIRD USB 2.0 (UHB-U2P4-06) UHB-U2P4-06
FOXTROT.UA (Київ)
199 грн.
← купити
USB-хаб Gembird 4 ports Black (UHB-U2P4-06) UHB-U2P4-06
Click.ua (Київ)
← купити
Концентратор Gembird USB 2.0 4 ports black (UHB-U2P4-06) UHB-U2P4-06
E-server.com.ua (Київ)
← купити
USB-хаб 4-в-1 Gembird (UHB-U2P4-06) Black UHB-U2P4-06
Vodafone.ua (Київ)
189 грн.
← купити
USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06 Black пластик
Soho.com.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Gembird 4-in-1 black (UHB-U2P4-06)
AKS.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Gembird UHB-U2P4-06 — Хаб на 4 порти USB 2.0, пластик, чорний
Comtrade.ua (Київ)
← купити
USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Хаб на 4 порти USB 2.0, пластик, чорний UHB-U2P4-06
Comtrading.ua (Київ)
492 грн.
← купити
Gembird 4 порти USB 2.0 (UHB-U2P4-06) 4портиUSB2.0(UHB-U2P4-06)
COMFY.ua (Київ)
← купити
USB-Хаб Gembird 4 порти USB 2.0 UHB-U2P4-06, пластик, чорний (UHB-U2P4-06)
MAUDAU (Київ)
231 грн.
← купити
Концентратор USB Gembird 4хUSB2.0, пластик, Black (UHB-U2P4-06) UHB-U2P4-06
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
307 грн.
← купити
USB-хаб на 4 порти Gembird UHB-U2P4-06
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06
MAUDAU (Київ)
229 грн.
← купити
Хаб Usb Gembird UHB-U2P4-06, чорний, Usb 2.0 - 4xUsb 2.0, кабель 30 см
MAUDAU (Київ)
372 грн.
← купити
Концентратор USB Gembird 4хUSB2.0, пластик, Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Концентратор Gembird USB 2.0 4 ports black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
283 грн.
← купити
USB-хаб Gembird 4 ports Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор USB2.0 Gembird UHB-U2P4-06 (4xUSB2.0, пластик), чорний
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
USB-хаб Gembird UHB-U2P4-06
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Концентратор USB Cablexpert 4хUSB2.0, пластик, Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Концентратор USB Gembird 4хUSB2.0, пластик, Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
343 грн.
← купити
Концентратор USB Gembird 4хUSB2.0 Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Концентратор USB Gembird 4хUSB2.0, пластик, Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Концентратор Gembird USB 2.0 4 ports black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
308 грн.
← купити
Концентратор USB2.0 Gembird UHB-U2P4-06 (4xUSB2.0, пластик), чорний
Rozetka.ua (Київ)
284 грн.
← купити
USB-Хаб Gembird 4 порти USB 2.0 UHB-U2P4-06, пластик, чорний (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
276 грн.
← купити
Хаб USB Gembird UHB-U2P4-06, чорний, USB 2.0 - 4xUSB 2.0, кабель 30 см
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB HUB Gembird 4USB 2.0 USB-USB пластик Black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Концентратор Gembird USB 2.0 4 ports black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
298 грн.
← купити
Концентратор Gembird USB 2.0 4 ports black (UHB-U2P4-06)
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gembird UHB-U2P4-06, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Gembird UHB-U2P4-06. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Gembird UHB-U2P4-06 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія