шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gemix (призначення (необов'язково))
для ноутбука
для ігор і фільмів
для музики
Інші
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити комп'ютерні колонки Gemix SB-80BT за ціною від 3187 грн.

Характеристики та опис Gemix SB-80BT

Розміри сабвуфера (мм): 165x280x320; Розміри фронтальних (мм): 95х150х94; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: MDF; пульт ДК: бездротовий; РК дисплей; RCA; mini-Jack (3.5 мм); FM-приймач; кардридер; порт USB-A; Bluetooth: Bluetooth; Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 30; Сумарна потужність (Вт): 60
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Сумарна потужність60 Вт
Фронт15 Вт/канал
Сабвуфер30 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
ФункціїBluetooth
порт USB-A
кардридер
FM-приймач
регулювання ВЧ
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / на кабелі /
RCA
Інше
Знімний кабельзвук
РК дисплей
пульт ДКбездротовий
Регулятор гучностіспереду та на пульті
Матеріал колонокMDF
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)95х150х94 мм
Розміри сабвуфера165x280x320 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Можно брать
14 грудня 2013, 10:24 #
Переваги:Широкая функциональность при низкой цене
Пользуюсь полгода, все пока работает

Недоліки:За эти деньги ожидать хай-энд не стоит

Автор:Андрей  пользуюсь Gemix SB-80BT кілька місяців

Nikolay31 січня 2017, 05:58
На твердую четверку для начала 2000-х г.г. Чисто компьютерный вариант , или в комнату до 16м2.
від 3 187  до 5 293 грн.
Акустична система Gemix SB-80BT Black
Цифра (Київ)
3 798 грн.
← купити
Акустична система Gemix SB-80BT Black
Stls.store (Київ)
3 837 грн.
← купити
Акустична система Gemix SB-80BT
Touch (Дніпро)
3 949 грн.
← купити
Gemix SB-80BT black
Mallprix.com (Київ)
3 447 грн.
← купити
Акустична система Gemix SB-80BT black
Brain.com.ua (Київ)
3 915 грн.
← купити
Акустична система Gemix SB-80BT black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Колонки Gemix SB-80BT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система Gemix SB-80BT black
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 609 грн.
← купити
Акустика GEMIX SB-80BT Black
ТЕХНОточка (Київ)
3 501 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Gemix SB-80BT
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 391 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gemix SB-80BT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Gemix SB-80BT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Gemix SB-80BT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія