шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 64Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити рушникосушарка Genesis Aqua Split (530x1000) за ціною від 9450 грн.
Фото 3

Серия Genesis Aqua Split

Модифікації Genesis Aqua Split 3
Где купить? [Split 530x1000]
Характеристики [Split 530x1000]
Колір
Тип
комбі (вода та електрика)
Дизайн
виступи в бік
Максимальна робоча t
100 °C
Міжосьова відстань
100 мм
Кількість перемичок
6 шт.
Матеріал корпуса
сталь / нержавіюча AISI 304 /
Покриття
чорний, білий, сірий, графіт
Країна походження бренду
Україна
Габарити (ШхВхГ)
530x1000 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  15000 грн.

від 9 450  до 15 700 грн.
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Split 100x53 чорна 1602G
Teploradost.com.ua (Київ)
11 220 грн.
← купити
Сушка для рушників Genesis-Aqua SPLIT 1000x500 чорний (1000, 30, 500) 60841
Modernsys.com.ua (Київ)
11 053 грн.
← купити
Сушка для рушників Genesis-Aqua Split 100x53 см GE-1602
More-doma.ua (Харків)
11 080 грн.
← купити
Водяной полотенцесушитель Genesis-Aqua Split 100x53 см черный 1602 GAQ1602
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
11 690 грн.
← купити
Полотенцесушитель Genesis Aqua "Split" (1000*500)
Mhata.com.ua (Харків)
12 200 грн.
← купити
Рушникосушка Genesis-Aqua Split 100x53 см (GA-1602)
Winco.com.ua (Львів)
9 450 грн.
← купити
Водяна рушникосушка GENESIS AQUA SPLIT 1000х530 (GA-1602)
Wellgood.com.ua (Київ)
13 200 грн.
← купити
Сушка для рушників Genesis Aqua Split 1000x530
Rozetka.ua (Київ)
12 746 грн.
← купити
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Split 100x53 чорна 1605G
Teploradost.com.ua (Київ)
13 345 грн.
← купити
Сушка для рушників Genesis-Aqua SPLIT 1000x500 білий (1000, 30, 500) 60842
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Genesis Aqua Split 530x1000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рушникосушарка Genesis Aqua Split (530x1000). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рушникосушарка Genesis Aqua Split (530x1000) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія