шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte A520I AC за ціною від 5221 грн.
Відео 17Фото 6

Характеристики та опис Gigabyte A520I AC

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' USB-A 5Gbps (шт.): 4; USB-А 2.0 (шт.): 2; LAN: 1 Гбіт/с; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 3.0;єм: 1; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 64;єм пам' Макс. об'
Socket
AM4
Форм-фактор
mini-ITX
Розміри (ВхШ)
170x170 мм
Чипсет
AMD A520
DDR4
2 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
3.0
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс) / Intel Wi-Fi AC 3168 /
USB-A 5Gbps
4 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  6250 грн.

Страница поддерживаемых процессоров
Gigabyte A520I AC Motherboard Review UK (2026) - Tested & Rated
Инструкция к Gigabyte A520I AC
від 5 221  до 5 443 грн.
Материнська плата Gigabyte A520I AC
Denika.ua (Харків)
5 221 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520I AC
Timesport.com.ua (Львів)
5 437 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520I AC
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 443 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte A520I AC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte A520I AC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte A520I AC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія