шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення3Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte A520M S2H за ціною від 2596 грн.
Відео 10Фото 6

Характеристики та опис Gigabyte A520M S2H

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' USB-A 5Gbps (шт.): 4; USB-А 2.0 (шт.): 2; LAN: 1 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 3.0;єм: 1; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 64;єм пам' Макс. об' Частота ОЗП (МГц): 5000;яті: DIMM; Форм-фактор слота для пам'
Socket
AM4
Форм-фактор
micro-ATX
Розміри (ВхШ)
244x205 мм
Чипсет
AMD A520
DDR4
2 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
3.0
USB-A 5Gbps
4 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  3400 грн.

Gigabyte A520M S2H AM4 Motherboard Review UK (2026) - Tested & Rated
Инструкция к Gigabyte A520M S2H
Страница поддерживаемых процессоров
від 2 596  до 3 857 грн.
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H (sAM4, AMD A520, DDR4, mATX)
Artline.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Click.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Openshop.ua (Київ)
3 175 грн.
← купити
GIGABYTE A520M S2H
Mallprix.com (Київ)
2 696 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H (A520M S2H)
Jabko.ua (Львів)
2 839 грн.
← купити
GIGABYTE A520M S2H
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 753 грн.
← купити
GIGABYTE A520M S2H
Notebooker.ua (Київ)
2 732 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Gigabyte A520M S2H
Tehnomart.com (Київ)
2 779 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Denika.ua (Харків)
2 649 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 134 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Saren.com.ua (Львів)
3 138 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Dendi.ua (Мукачево)
2 999 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Soho.com.ua (Київ)
2 729 грн.
← купити
Gigabyte A520M S2H
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 937 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 099 грн.
← купити
Mатеринська плата sAM4 AMD A520 HDMI/DVI/VGA M.2 GbE LAN mATX A520M S2H
Comtrading.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
E-server.com.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H s-AM4 UA
Sota.store (Київ)
2 805 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
ШО (Київ)
2 596 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
4user.com.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Zhuk.ua (Київ)
2 622 грн.
← купити
Материнская плата Gigabyte A520M S2H (sAM4)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
2 821 грн.
← купити
Gigabyte sAM4 AMD A520 HDMI/DVI/VGA M.2 GbE LAN mATX A520M S2H — Материнська плата
Comtrade.ua (Київ)
2 825 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Touch (Дніпро)
2 819 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 817 грн.
← купити
Материнська плата gigabyte a520m s2h
Tviy-Dim.com (Київ)
2 881 грн.
← купити
Gigabyte Socket AM4 (A520M S2H) SocketAM4(A520MS2H)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Кібернетики (Київ)
3 002 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
MAUDAU (Київ)
2 992 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte A520M S2H
MTA.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 822 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H (A520M S2H) (Socket AM4, AMD A520, Micro-ATX)
Compx.ua (Київ)
2 758 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Zaua.store (Львів)
3 131 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Timesport.com.ua (Львів)
3 128 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Tomdom.in.ua (Львів)
3 137 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
MAUDAU (Київ)
3 236 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4 (A520M S2H)
MAUDAU (Київ)
3 421 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H NW55685
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 052 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H sAM4 mATX
Rozetka.ua (Київ)
2 889 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 083 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата SocketAM4 GigaByte A520M S2H (mATX, A520, 2x DDR4 max. 64GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 070 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 074 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4 microATX 22928
Rozetka.ua (Київ)
3 354 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 115 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
3 012 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H [146973]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
3 068 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 318 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H Micro-ATX sAM4 AMD A520 HDMI M.2 DDR4 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 834 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 114 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 055 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte a520m s2h (s-AM4, a520)
Rozetka.ua (Київ)
3 096 грн.
← купити
Материнська плата SocketAM4 GigaByte A520M S2H (mATX, A520, 2x DDR4 max. 64GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
3 347 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4 microATX
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H (A520M S2H) (Socket AM4, AMD A520, Micro-ATX)
Rozetka.ua (Київ)
2 933 грн.
← купити
GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 029 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 857 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
2 869 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
2 980 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte A520M S2H Socket AM4 (A520M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H
Rozetka.ua (Київ)
3 158 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE A520M S2H Micro-ATX sAM4 AMD A520 HDMI M.2 DDR4 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 631 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte A520M S2H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte A520M S2H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte A520M S2H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія