шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення2Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B550M K за ціною від 3436 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Gigabyte B550M K

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' USB-A 5Gbps (шт.): 4; USB-А 2.0 (шт.): 4; LAN: 1 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 4.0;єм: 2; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 128;єм пам' Макс. об' Частота ОЗП (МГц): 4733;яті: DIMM; Форм-фактор слота для пам'
Socket
AM4
Форм-фактор
micro-ATX
Розміри (ВхШ)
244x244 мм
Чипсет
AMD B550
DDR4
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
4.0
USB-A 5Gbps
4 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 436  до 5 402 грн.
Материнська плата GIGABYTE B550M K (sAM4, AMD B550, DDR4, mATX)
Artline.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
FOXTROT.UA (Київ)
3 699 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Nkt.ua (Київ)
3 436 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Openshop.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE B550M K
Mallprix.com (Київ)
3 494 грн.
← купити
GIGABYTE B550M K
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 512 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K (B550M K)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (sAM4, AMD B550)
Telemart.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE B550M K
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Gigabyte B550M K
Tehnomart.com (Київ)
3 613 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Denika.ua (Харків)
3 485 грн.
← купити
Gigabyte B550M K B550MK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Timesport.com.ua (Львів)
4 176 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 182 грн.
← купити
GIGABYTE B550M K
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 267 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Q-techno.com.ua (Київ)
3 820 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Кібернетики (Київ)
3 737 грн.
← купити
Gigabyte B550M K — Материнська плата AM4 AMD B550 4xDDR4 2xM.2 4xSATA Micro ATX
Comtrade.ua (Київ)
3 794 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K s-AM4 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
icom.net.ua (Київ)
3 511 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4
4user.com.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Zhuk.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 559 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 623 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата b550mk sAM4 b550 4xDDR4 m.2 hdmi dp mATX b550mk
Tviy-Dim.com (Київ)
3 824 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (B550M K) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
MAUDAU (Київ)
4 024 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B550M K
MTA.ua (Київ)
← купити
Gigabyte GIGABYTE B550M K Материнська плата GIGABYTE B550M K
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мат.плата AM4 (B550) Gigabyte B550M K, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 16x 4.0, 1xPCI-E 1x 3.0, ALC887
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 662 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K (B550M K) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
Compx.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
MAUDAU (Київ)
4 274 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte AM4 (B550) B550M K, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 16x 4.0, 1xPCI-E 1x 3.0
MAUDAU (Київ)
3 882 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte (B550M K)
MAUDAU (Київ)
3 940 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4 (B550M K)
MAUDAU (Київ)
4 541 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 883 грн.
← купити
Материнська плата GigaByte B550M K
Rozetka.ua (Київ)
5 402 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K EU
Rozetka.ua (Київ)
4 866 грн.
← купити
Материнська плата SocketAM4 GigaByte B550M K (mATX, B550, 4x DDR4 max. 64GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 810 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 957 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4 ( microATX ) 21225
Rozetka.ua (Київ)
4 230 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
4 091 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K [146971]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K (sAM4, AMD B550, DDR4, mATX)
Rozetka.ua (Київ)
3 674 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 839 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4/AMD B550/MicroATX/1хHDMI/DisplayPort
Rozetka.ua (Київ)
4 794 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 922 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 847 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte b550m k
Rozetka.ua (Київ)
4 093 грн.
← купити
Материнська плата SocketAM4 GigaByte B550M K (mATX, B550, 4x DDR4 max. 64GB)
Rozetka.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4 ( microATX )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (B550M K) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
Rozetka.ua (Київ)
3 717 грн.
← купити
GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 864 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K (rev. 1.0)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550M K
Rozetka.ua (Київ)
3 925 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4 (B550M K)
Rozetka.ua (Київ)
4 141 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550M K Socket AM4/AMD B550/MicroATX/1хHDMI/DisplayPort
Rozetka.ua (Київ)
4 565 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B550M K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B550M K. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B550M K у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія