шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B650M D3HP за ціною від 4899 грн.
Відео 9Фото 6

Характеристики та опис Gigabyte B650M D3HP

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' BIOS FlashBack; USB-C 5Gbps (шт.): 1; USB-A 5Gbps (шт.): 3; USB-А 2.0 (шт.): 2; LAN: 2.5 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 4.0;єм: 2; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 192;єм пам' Макс. об' Частота ОЗП (МГц): 7600
Рейтинг за відгуками:
1
0
Socket
AM5
Форм-фактор
micro-ATX
Розміри (ВхШ)
244x244 мм
Чипсет
AMD B650
DDR5
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
4.0
USB-A 5Gbps
3 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  6250 грн.

модель з серйозними недоліками
16 травня 2024, 16:24 #
Переваги:- компактная. Как любам b650m,
- хороший доп радиатор на м2 (крутая штука)

Недоліки:Все. Буквально все.

Коментар:Буквально скам от гигабайт.

Согласно тех.поддержке гигабайта данная модель не поддерживает ни оверклокинг, ни pbo, ни curve optimisation из-за "hardware voltage limitations". Хотя биос имеет все эти функции, часть из них даже работает и везде (даже согласно переписке с амд саппортом), указано что все эти функции должны поддерживаться. На деле что мы имеем:
-оно работает в принципе на сток параметрах
-разгон частот через биос даже имеет некое влияние, но не значительное, не больше +100 герц.
-curve optimisation не работает вообще никак, включай не включай.
-ryzen master не работает нивкакую (только как программа-наблюдатель), из-за вшитой блокировки в биосе. Тоесть никакой оптимизации разгона, андервольтинга в два клика не будет => потребление процессора будет выше, тепловыделение выше, частота ниже, чем на любой другой b650 материнке.

Все вышеперечисленное проверенно лично на купленной новой материнке, переписка-разберательство с саппортами амд, гигабайт имеются, гигабайт после долгих отнекиваний аля "попробуйте обновить биос", или "это проблемы амд" признали что это их "особенность" материнки и по факту указанные при продаже характеристики не соответствуют. И в принципе все, эта ситуация их как бы устраивает.
Песледняя комплектующая что была купленна от данной фирмы.

Автор:Виталий Бадрыкин  пользуюсь Gigabyte B650M D3HP кілька місяців

Вітя17 липня 2024, 15:25
Та один блогер казав, у неї розгін як в а620 чипсете, урезенка.....
від 4 899  до 8 173 грн.
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP (sAM5, AMD B650, DDR5, mATX)
Artline.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Click.ua (Київ)
5 001 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP 1.3
FOXTROT.UA (Київ)
5 559 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Nkt.ua (Київ)
5 135 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Openshop.ua (Київ)
5 407 грн.
← купити
GIGABYTE B650M D3HP
Mallprix.com (Київ)
5 257 грн.
← купити
GIGABYTE B650M D3HP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 123 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (sAM5, AMD B650)
Telemart.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Gigabyte B650M D3HP
Tehnomart.com (Київ)
5 119 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Denika.ua (Харків)
5 263 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Saren.com.ua (Львів)
5 196 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 701 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Soho.com.ua (Київ)
5 259 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte AMD B650 SAM5 MATX/B650M D3HP (B650MD3HP)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 736 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Comtrading.ua (Київ)
5 171 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
E-server.com.ua (Київ)
5 149 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
ШО (Київ)
5 029 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP s-AM5 UA
Sota.store (Київ)
5 221 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
icom.net.ua (Київ)
5 034 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
4user.com.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Zhuk.ua (Київ)
5 019 грн.
← купити
Gigabyte B650M D3HP — Материнська плата AM5 AMD B650 4xDDR5 2xM.2 4xSATA Micro ATX
Comtrade.ua (Київ)
5 143 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 312 грн.
← купити
Материнська плата gigabyte b650m d3hp
Tviy-Dim.com (Київ)
5 367 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Кібернетики (Київ)
5 464 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (B650M D3HP) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
MAUDAU (Київ)
5 634 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (Rev. 1.3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Gigabyte GIGABYTE B650M D3HP Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Kvshop.com.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 178 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP (B650M D3HP) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
Compx.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (sAM5, AMD B650, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
4 919 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Timesport.com.ua (Львів)
5 695 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 197 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (Rev. 1.3)
Soho.com.ua (Київ)
5 389 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Zaua.store (Львів)
5 194 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Timesport.com.ua (Львів)
5 191 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Tomdom.in.ua (Львів)
5 200 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
MAUDAU (Київ)
5 954 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte (B650M D3HP)
MAUDAU (Київ)
5 547 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5 (B650M D3HP)
MAUDAU (Київ)
6 428 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 691 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP EU
Rozetka.ua (Київ)
8 173 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP | AMD B650 | AM5 | HDMI + 2DP | MicroATX | DDR5 | Ryzen 7000+
Rozetka.ua (Київ)
6 719 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 529 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5 ( без Wi-Fi ) 39939
Rozetka.ua (Київ)
6 207 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 790 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
5 642 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP [139977]
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP (sAM5, AMD B650, DDR5, mATX)
Rozetka.ua (Київ)
5 144 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
5 630 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 309 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP SocAM5/MicroATX/AMD B650/2хDisplayPort/HDMI
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 748 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 638 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte b650m d3hp (sAM5, amd b650)
Rozetka.ua (Київ)
5 666 грн.
← купити
Материнські плати Gigabyte AM5 B650M D3HP MicroATX для настільного ПК DDR5 до 192 ГБ без Bluetooth та Wi-Fi чорна
Rozetka.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5 ( без Wi-Fi )
Rozetka.ua (Київ)
6 215 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (B650M D3HP) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
Rozetka.ua (Київ)
5 198 грн.
← купити
GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 552 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP (rev. 1.0)
Rozetka.ua (Київ)
5 319 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 467 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP Socket AM5 (B650M D3HP)
Rozetka.ua (Київ)
5 846 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP SocAM5/MicroATX/AMD B650/2хDisplayPort/HDMI
Rozetka.ua (Київ)
6 408 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M D3HP
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B650M D3HP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B650M D3HP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B650M D3HP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія