шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B650M S2H за ціною від 4150 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Gigabyte B650M S2H

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' BIOS FlashBack; USB-A 5Gbps (шт.): 2; USB-А 2.0 (шт.): 4; LAN: 1 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 4.0;єм: 1; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 96;єм пам' Макс. об' Частота ОЗП (МГц): 6400;яті: DIMM
Socket
AM5
Форм-фактор
micro-ATX
Розміри (ВхШ)
230x225 мм
Чипсет
AMD B650
DDR5
2 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
4.0
USB-A 5Gbps
2 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5500 грн.

від 4 150  до 5 992 грн.
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H (sAM5, AMD B650, DDR5, mATX)
Artline.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Click.ua (Київ)
4 289 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H) B650M S2H
Itbox.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
FOXTROT.UA (Київ)
4 499 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Openshop.ua (Київ)
4 853 грн.
← купити
GIGABYTE B650M S2H
Mallprix.com (Київ)
4 461 грн.
← купити
Gigabyte B650M S2H
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 192 грн.
← купити
GIGABYTE B650M S2H
Notebooker.ua (Київ)
4 489 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H) B650M S2H
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H (sAM5, AMD B650)
Telemart.ua (Київ)
4 425 грн.
← купити
Gigabyte B650M S2H
Tehnomart.com (Київ)
4 530 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Denika.ua (Харків)
4 346 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 571 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Soho.com.ua (Київ)
4 379 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Timesport.com.ua (Львів)
4 626 грн.
← купити
Материнська плата AMD B650 SAM5 MATX B650M S2H 1.4 GIGABYTE (B650M S2H 1.4)
icom.net.ua (Київ)
4 627 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Comtrading.ua (Київ)
4 608 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H) B650M S2H
E-server.com.ua (Київ)
4 465 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
ШО (Київ)
4 323 грн.
← купити
Gigabyte B650M S2H EU
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 616 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H s-AM5 UA
Sota.store (Київ)
4 594 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
4user.com.ua (Київ)
4 549 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Zhuk.ua (Київ)
4 253 грн.
← купити
Gigabyte B650M S2H — Материнська плата, micro-ATX, Socket AM5, 2хDDR5, 2xPCIe 4.0, 1xM.2, AMD B650
Comtrade.ua (Київ)
4 550 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
Pulsepad.com.ua (Київ)
4 150 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Touch (Дніпро)
4 389 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 545 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte b650m s2h Socket am5
Tviy-Dim.com (Київ)
4 689 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Gigabyte B650M S2H sAM5 DDR5 B650MS2HsAM5DDR5
COMFY.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Gigabyte B650MS2H
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 298 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Кібернетики (Київ)
4 835 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H (B650M S2H) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
MAUDAU (Київ)
5 243 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B650M S2H (Rev. 1.4)
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Gigabyte GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H) Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 602 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H (B650M S2H) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
Compx.ua (Київ)
4 559 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H (sAM5, AMD B650, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 632 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H (Rev. 1.4)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Redprice.sale (Львів)
4 629 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Tomdom.in.ua (Львів)
4 635 грн.
← купити
Материнська плата AMD B650 SAM5 MATX B650M S2H 1.4 GIGABYTE
Comtrading.ua (Київ)
4 684 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
icom.net.ua (Київ)
4 424 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Saren.com.ua (Львів)
4 636 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Timesport.com.ua (Львів)
4 565 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
MAUDAU (Київ)
5 283 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
MAUDAU (Київ)
5 750 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2 (B650M S2H)
MAUDAU (Київ)
4 876 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5 (B650M S2H)
MAUDAU (Київ)
5 662 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B650M S2H
MTA.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата SocketAM5 GigaByte B650M S2H (mATX, B650, 2x DDR5 max. 96GB)
Rozetka.ua (Київ)
4 860 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
5 011 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
4 859 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5 Bluetooth 5.2
Rozetka.ua (Київ)
5 664 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
4 984 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H [146968]
Rozetka.ua (Київ)
4 649 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
5 003 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5/AMD B650/MicroATX/1хHDMI/1хDisplayPort
Rozetka.ua (Київ)
5 992 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
Rozetka.ua (Київ)
5 087 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2H
Rozetka.ua (Київ)
4 989 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte b650m s2h Socket am5
Rozetka.ua (Київ)
5 007 грн.
← купити
Материнська плата SocketAM5 GigaByte B650M S2H (mATX, B650, 2x DDR5 max. 96GB)
Rozetka.ua (Київ)
4 809 грн.
← купити
Материнські плати Gigabyte B650M S2H AM5 MicroATX для ПК підтримка DDR5 Bluetooth 5.2 чорна
Rozetka.ua (Київ)
5 624 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
5 579 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H (B650M S2H) (Socket AM5, AMD B650, Micro-ATX)
Rozetka.ua (Київ)
4 838 грн.
← купити
Gigabyte B650M S2H
Rozetka.ua (Київ)
4 612 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5
Rozetka.ua (Київ)
4 962 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
4 851 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
5 209 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
5 153 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B650M S2H Socket AM5/AMD B650/MicroATX/1хHDMI/1хDisplayPort
Rozetka.ua (Київ)
5 714 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B650M S2 (B650M S2H)
Rozetka.ua (Київ)
4 936 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B650M S2H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B650M S2H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B650M S2H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія