шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни64Опис Відгуки  Обговорення2Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E за ціною від 7712 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E

Живлення процесора: 8+4-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' BIOS FlashBack; USB-C 5Gbps (шт.): 1; USB-A 10Gbps (шт.): 2; USB-A 5Gbps (шт.): 2; USB-А 2.0 (шт.): 4; LAN: 1 Гбіт/с; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор;єми; Сталеві PCIe роз'
Socket
AM5
Форм-фактор
ATX
Розміри (ВхШ)
305x244 мм
Чипсет
AMD B850
DDR5
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
4 шт.
Підтримка PCIe
5.0
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
USB-A 5Gbps
2 шт.
USB-A 10Gbps
2 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8+4-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10500 грн.

Підійде ryzen 7 7800x3d та be quit Читать...
PriceHub AI29 липня 2025, 00:04
Материнська плата Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E підтримує процесори Ryzen 7 7800X3D завдяки сокету AMD AM5. Ця плата має 4 слоти для оперативної пам'яті DDR5 з максимальною тактовою частотою 8200 МГц, що забезпечить хорошу продуктивність для ігор. Щодо сумісності з охолодженням Be Quiet! Rock 3 Pro, важливо перевірити, чи вистачає простору в корпусі, оскільки плата має стандартний форм-фактор ATX.
[Відповідь була сформована на основі специфікацій материнської плати Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E, які містять інформацію про сокет, підтримувані процесори та характеристики оперативної пам'яті. Джерело даних - E-Katalog, де зазначено, що плата підтримує сокет AMD AM5, що є сумісним з Ryzen 7 7800X3D. Також враховано форм-фактор плати для перевірки сумісності з охолодженням Be Quiet! Rock 3 Pro.]
від 7 712  до 11 133 грн.
Материнська плата GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E (sAM5, AMD B850, DDR5, ATX)
Artline.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B850 Eagle WiFi6E Socket AM5
Click.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E sAM5 B850 4xDDR5 M.2 Wi-Fi BT HDMI DP ATX B850EAGLEWIFI6E
Moyo.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E
Itbox.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B850 Eagle WiFi6E (B850EAGLEWIFI6E) B850EAGLEWIFI6E
FOXTROT.UA (Київ)
9 099 грн.
← купити
Mатеринська плата GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E
Nkt.ua (Київ)
7 961 грн.
← купити
Gigabyte B850 Eagle WIFI6E Ua
Цифра (Київ)
8 623 грн.
← купити
Gigabyte B850 Eagle WIFI6E Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B850 Eagle WIFI6E
Openshop.ua (Київ)
8 276 грн.
← купити
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E
Mallprix.com (Київ)
8 073 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B850 EAGLE WIFI6E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія