шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення2Корисне6Аксесуари
Купити монітор Gigabyte MO27Q28G за ціною від 27883 грн.
Відео 6Фото 7

Характеристики та опис Gigabyte MO27Q28G

Габарити без підставки (мм): 604x350x54; Габарити (мм): 604x527x188; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; таймер; приціл; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
OLED (WOLED)
Покриття екрана
антивідблискове / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
604x527x188 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  38000 грн.

від 27 883  до 40 919 грн.
Gigabyte Монітор Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor Black 27
MTA.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
29 900 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G OLED
FOXTROT.UA (Київ)
30 999 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Itbox.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Mallprix.com (Київ)
31 586 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor - 27" WOLED / 2560×1440 / 280 Гц / Nvidia G-Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 27" MO27Q28G OLED Black 280Hz MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 27" MO27Q28G OLED Black MO27Q28G
Telemart.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 27" MO27Q28G OLED Black
Zhuk.ua (Київ)
31 235 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Denika.ua (Харків)
28 731 грн.
← купити
Монітор 27" Gigabyte MO27Q28G EK Black
Vodafone.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Монітор 27" GIGABYTE MO27Q28G EK UA
Sota.store (Київ)
31 533 грн.
← купити
УЦІНКА! Монітор OLED 27" MO27Q28G EK GIGABYTE # MO27Q28G EK #
Comtrading.ua (Київ)
27 883 грн.
← купити
Ігровий монiтор GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Nkt.ua (Київ)
31 147 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK
icom.net.ua (Київ)
30 296 грн.
← купити
GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Tehnomart.com (Київ)
31 176 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Timesport.com.ua (Львів)
28 677 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G
Tv-mir.com.ua (Київ)
30 311 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Semtech.com.ua (Луцьк)
28 683 грн.
← купити
GIGABYTE iгровий монiтор 27" woled 2560 x 1440 (qhd) 0.03ms gtg 280Hz 2 x hdmi 2.1, 1 x dp 1.4, 1 x usb Type- mo27q28g oled
Tviy-Dim.com (Київ)
33 399 грн.
← купити
Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Luckylink.kiev.ua (Київ)
32 723 грн.
← купити
Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor MO27Q28GOLEDGamingMonitor
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" GIGABYTE MO27Q28G (MO27Q28G Gaming Monitor) 2560x1440 (QHD, 2K) OLED 280 Hz MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Gigabyte MO27Q28G Gaming Monitor / 27" 2560x1440 (2K QHD) WOLED / 280 Гц / 0.03 мс / 10 bit / 1500 кд/м / Displa
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Itbox.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE MO27Q28G EK
Mallprix.com (Київ)
← купити
iгровий монiтор 27" WOLED 2560 x 1440 (QHD) 0.03ms GTG 280Hz 2 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x USB Type- MO27Q28G OLED Gaming Mo
Comtrading.ua (Київ)
30 103 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Gigabyte 27" MO27Q28G OLED Black 280Hz MO27Q28G OLED Gaming Monitor
icom.net.ua (Київ)
30 148 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Tomdom.in.ua (Львів)
28 686 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Redprice.sale (Львів)
28 680 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G
Saren.com.ua (Львів)
28 705 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
34 420 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
34 558 грн.
← купити
GIGABYTE ігровий монитор 27" woled 2560 x 1440 (qhd) 0.03ms gtg 280Hz 2 x hdmi 2.1, 1 x dp 1.4, 1 x usb Type-mo27q28g oled G
Rozetka.ua (Київ)
36 099 грн.
← купити
Монітор 27" Gigabyte iтор MO27Q28G Gaming Monitor QHD OLED 280Hz (MO27Q28G OLED Gaming Monitor)
Rozetka.ua (Київ)
33 556 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G EK GIGABYTE MO27Q28G EK 939360
Rozetka.ua (Київ)
40 919 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor 2560x1440 280 Гц 335 кд/м колонки 2x5 Вт USB-C Black
Rozetka.ua (Київ)
37 149 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q28G OLED Gaming Monitor
Rozetka.ua (Київ)
33 467 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte MO27Q28G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Gigabyte MO27Q28G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Gigabyte MO27Q28G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія