шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити гірськолижний шолом Giro Launch за ціною від 1540 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Giro Launch

Вага (г): 375; Матеріал шкаралупи: полікарбонат; Регулювання розміру; Регульована вентиляція; Скоба для маски; Розмір: S, M, L; Тип: дитячий
Колір
Тип
дитячий
Розмір
S, M, L
Скоба для маски
Регульована вентиляція
Регулювання розміру
Матеріал шкаралупи
полікарбонат
Вага
375 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1900 грн.

від 1 540  до 2 420 грн.
Шолом зим. Giro Launch дитячий (48.5-52см, матовий чорний) 7065194
Velomarket.org.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
Шолом зим. Giro Launch дитячий (55,5-59 см, матовий чорний) 7052331
Velotime.com.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch Plus дитячий (48,5-52 см, чорний-сірий Tiger Shark) 7073609
Velomarket.org.ua (Київ)
2 420 грн.
← купити
Шолом зим. Giro Launch Plus дитячий (XS (48.5-52см), фиол. Penguin) 7094016
Velomarket.org.ua (Київ)
1 760 грн.
← купити
Шолом зим. Giro Launch Plus дитячий (XS (48.5-52см), яскраво зел. ALien) 7094018
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch Plus дитячий (48,5-52 см, рожевий Bow Polka Dots) 7073613
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch Plus дитячий (52-55,5 см, рожевий Bow Polka Dots) 7073614
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch дитячий (55,5-59 см, матовий чорний) 7052331
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55.5см, матовий зелений) 7082917
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити
Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55,5 см, фіолетовий Butterflies) 7072538
Velomarket.org.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Giro Launch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гірськолижний шолом Giro Launch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гірськолижний шолом Giro Launch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія