шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни77Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити візочок Globber Stroll Lite за ціною від 16599 грн.
Фото 46

Характеристики та опис Globber Stroll Lite

Вага в зборі (кг): 7.4; Розміри (складена) (см): 74х46х25; Ширина шасі (см): 46; Розміри (розкладена) (см): 103х46х70; Максимальне навантаження (кг): 22; Колеса: поліуретанові повнотілі; Фіксація передніх коліс; Поворотні колеса; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер; Механізм складання: книжка
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
відділення для покупок
Максимальне навантаження
22 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
103х46х70 см
Вага (в зборі)
7.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 599  до 28 262 грн.
Прогулянкова коляска Globber Stroll lite оливкова (925-104) 925-104
Будинок Іграшок (Київ)
16 599 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Globber серії Stroll.Lite оливкова (925-104)
Stls.store (Київ)
17 430 грн.
← купити
Globber 925-105
Mallprix.com (Київ)
24 289 грн.
← купити
Коляска Globber Stroll.Lite бірюзово-сірий (925-105) 925-105
Itbox.ua (Київ)
24 900 грн.
← купити
Коляска прогулянкова Globber Stroll.Lite оливкова (925-104)
MAUDAU (Київ)
← купити
Коляска прогулянкова GLOBBER серії STROLL.LITE оливковий (925-104)
АЛЛО (Київ)
← купити
Коляска Globber Stroll.Lite бірюзово-сірий (925-105) 925-105
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Globber STROLL.LITE (925-210) STROLL.LITE(925-210)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Візок прогулянковий Globber серії Stroll.Lite чорний (925-120)
Rozetka.ua (Київ)
17 299 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Globber Stroll lite бірюзово-сіра (925-105) 925-105
Будинок Іграшок (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Globber Stroll Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Globber Stroll Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Globber Stroll Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія