шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB [GM26S19S8/8]

Конфігурації і ціни 103Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB (GM26S19S8/8) за ціною від 1449 грн.

Серия Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB

Модифікації Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB 3
Где купить? [GM26S19S8/8]
Характеристики [GM26S19S8/8]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
2666 MT/s
Пропускна здатність
21300 МБ/с
First Word Latency
14.25 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2600 грн.

від 1 449  до 2 991 грн.
Модуль пам'яті для ноутбука DDR4 8GB 2666 MHz Golden Memory (GM26S19S8/8) GM26S19S8/8
Itbox.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Golden Memory 8 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz (GM26S19S8/8)
Цифра (Київ)
2 897 грн.
← купити
Golden Memory 8 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz (GM26S19S8/8)
Stls.store (Київ)
2 991 грн.
← купити
Golden Memory GM26S19S8/8
Mallprix.com (Київ)
2 051 грн.
← купити
Модуль пам'яті GOLDEN MEMORY SODIMM 8G DDR4 2666MHz (box) GM26S19S8/8
Comtrading.ua (Київ)
2 220 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука DDR4 8GB 2666 MHz Golden Memory (GM26S19S8/8) GM26S19S8/8
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для ноутбуків Golden Memory 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (GM26S19S8/8) 8 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (GM26S19S8/8)
Denika.ua (Харків)
2 028 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Golden Memory DDR4 1x8GB (GM26S19S8/8) GM26S19S8/8
Ktc.ua (Рівне)
2 178 грн.
← купити
Пам'ять so-dimm, ddr4, 8Gb, 2666 MHz, Golden Memory, 1.2v, cl19 (gm26s19s8/8)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 331 грн.
← купити
Модуль пам'яті Golden Memory SO-DIMM DDR4 8GB/2666 (GM26S19S8/8) GM26S19S8/8
4user.com.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Golden Memory GM26S19S8/8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB (GM26S19S8/8). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR4 1x8GB (GM26S19S8/8) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія