шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни63Опис Відгуки2Обговорення3Корисне
Купити радіоприймач / годинник Golon RX-606AC за ціною від 296 грн.
Відео 8

Характеристики та опис Golon RX-606AC

Розміри (мм): 108x163x57; Відтворення: Вихід на навушники; Тип тюнера: аналоговий; Тип пристрою: радіоприймач
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
0
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
Вихід на навушники
Джерело живлення
2xD
мережа
Розміри
108x163x57 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Не советую ...
20 березня 2019, 16:47 #
Переваги:громкий

Недоліки:все остальное

Коментар:Дрянь редкая! Батарейки постоянно отходят от контактов, очень плотно расположены "волны" (чуть сдвинул колесико и станция потеряна), сам "гуляет" по диапазону ... Вообщем, одно мучение ...

Автор:Игорь  пользуюсь Golon RX-606AC місяць і більше

хорошая модель, понравилось
16 липня 2018, 20:58 #
Переваги:Расширеный фм диапазон! Чистый и громкий звук.Работает от двух батареек R20Sи от сети.

Недоліки:Не качественный регулятор и выключатель одновременно.

Коментар:Хороший приемник, не считая мелких недостатков, можно покупать.

від 296  до 1 034 грн.
Радіоприймач GOLON RX-606AC, LED, 2x3W, FM радіо, корпус пластмас, Black, BOX
Comtrading.ua (Київ)
622 грн.
← купити
Golon Golon Радіоприймач RX-606AC
Ukrtexzbut.com.ua (Київ)
465 грн.
← купити
Golon RX-606AC
AKS.ua (Київ)
363 грн.
← купити
Радіоприймач GOLON RX606AC, AM/SW/FM радіо
MAUDAU (Київ)
459 грн.
← купити
Golon Радіоприймач Golon RX-606AC Black
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-606AC
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-606AC
MAUDAU (Київ)
379 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-606
Rozetka.ua (Київ)
406 грн.
← купити
Радіоприймач GOLON RX-606 AC чорний
Rozetka.ua (Київ)
551 грн.
← купити
Радіоприймач GOLON RX 606 від мережі та батарейок
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Golon RX-606AC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Golon RX-606AC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Golon RX-606AC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія