шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни68Опис Відгуки1Обговорення1Корисне
Купити радіоприймач / годинник Golon RX-608ACW за ціною від 337 грн.
Відео 8

Характеристики та опис Golon RX-608ACW

Відтворення: Розміри (мм): 108x163x57; Тип тюнера: аналоговий; Тип пристрою: радіоприймач
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
TV
Джерело живлення
батарейки
мережа
Розміри
108x163x57 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
не ожидал звук от таких малых размеров. если честно чем то напоминает океан ссср
9 лютого 2019, 21:04 #
Переваги:Звук отлично.кипо рядом не лежало.плюс растянут диапозон это плюс.

Недоліки:Нет гнезда под наушники и пожалуй их больше нет

Коментар:Недорогой приемник.стиль ретро.очень доволен. Китай показал себя достойно.

від 337  до 1 074 грн.
Golon RX-608ACW Wood
AKS.ua (Київ)
364 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-608ACW портативний
MAUDAU (Київ)
379 грн.
← купити
Golon Радіоприймач Golon RX-608, Black LED, 2x3W, FM радіо, Входи microSD, USB, AUX, корпус пластмас, BOX
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-608
Rozetka.ua (Київ)
406 грн.
← купити
FM радіоприймач переносний Golon RX-608ACW FM приймач радіо чорний
MAUDAU (Київ)
601 грн.
← купити
Переносний радіо приймач від мережі 220В та батарейок коричневий GOLON RX-608ACW
MAUDAU (Київ)
397 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-608ACW робота від мережі та батарей Black 105 х 160 х 60 мм(ICL44)
Rozetka.ua (Київ)
396 грн.
← купити
Радіоприймач GOLON RX-608 ACW USD/FM від мережі та батарейок MP3/WMA
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Радіоприймач портативне радіо Golon RX-608 від мережі та на батарейках ретро колонка fm приймач акустична система програвач
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-608ACW AM/FM/TV/SW1-2 5-ти хвильовий
Rozetka.ua (Київ)
458 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Golon RX-608ACW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Golon RX-608ACW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Golon RX-608ACW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія