шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення4Корисне
Купити радіоприймач / годинник Golon RX-8866 за ціною від 331 грн.
Відео 6

Характеристики та опис Golon RX-8866

лінійний вхід; кардридер; Відтворення: USB-A; Тип тюнера: аналоговий; Тип пристрою: радіоприймач
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
Відтворення
USB-A
кардридер
лінійний вхід
Функції та можливості
ліхтарик
Джерело живлення
батарейки
мережа
акумулятор
Роз'єм для зарядки радіо
microUSB
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  375 грн.    до  700 грн.

від 331  до 700 грн.
Радіоприймач GOLON RX8866, LED, 3W, FM радіо, Входи microSD, USB, AUX, корпус пластмас, Black, BOX
Comtrading.ua (Київ)
688 грн.
← купити
Golon RX-8866 Black
AKS.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Цифровий FM радіоприймач Golon RX-8866 портативний чорний
MAUDAU (Київ)
517 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-8866BT з Bluetooth FM AM SW USB MicroSD та LED-ліхтариком Золотий
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Радіоприймач Golon RX-8866BT з Bluetooth FM AM SW USB MicroSD та LED-ліхтариком Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Радіо GOLON RX-8866 цифровий портативний радіоприймач із ліхтариком функцією PowerBank. Колір: білий
Rozetka.ua (Київ)
412 грн.
← купити
Радіо GOLON RX-8866 цифровий портативний радіоприймач із ліхтариком функцією PowerBank. Колір: чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Радіо GOLON RX-8866 цифровий портативний радіоприймач із ліхтариком функцією PowerBank. Колір: червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Радіо GOLON RX-8866 цифровий портативний радіоприймач із ліхтариком функцією PowerBank. Колір: золотий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Радіоприймач акумуляторний Golon RX 8866 з ліхтариком + BT
Rozetka.ua (Київ)
622 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Golon RX-8866, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Golon RX-8866. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Golon RX-8866 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія