шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Google Pixel Buds Pro

Ціни109Опис Відгуки2Обговорення  Корисне9
Купити навушники Google Pixel Buds Pro за ціною від 4699 грн.
Відео 36Фото 33

Характеристики та опис Google Pixel Buds Pro

Вага (г): 6; Захист від вологи: IPX4; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 7; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Автопауза; Діаметр динаміка (мм): 11; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.0; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Діаметр динаміка11 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Автопауза
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Голосовий асистентGoogle Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (без шумозниження)11 год
Час роботи (з кейсом)20 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)31 год.
Швидка зарядка15 хвилин на 3 години роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Вага6 г
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  6750 грн.

хороша модель, сподобалося
14 грудня 2025, 19:19 #
Переваги:Гарний звук, чудова навігація, гарно тримають батарею.

Недоліки:Випадають, довго не поносиш бо починають боліти вуха

Коментар:Гарний звук але не вау. Довго носити не дуже зручно, починають боліти вуха. Можливо в мене такі вуха але постійно випадають навушники, як би я їх не запихав. Зручна навігація, гарний колір, як раз під телефон. Використовую більше року і зрозумів, що немає кращих навушників ніж OnePlus buds pro (друга або третя версія)

Автор:Mykola Mohylnyk  пользуюсь Google Pixel Buds Pro більше року

звичайна модель, нічого особливого
28 жовтня 2022, 13:02 #
Переваги:Колір гарний

Недоліки:Не повністю заряджається лівий навушник. Простий звук за такі гроші. Дискомфорт у вухах.

Коментар:Звук звичайний. Чомусь на лівому навушнику завжди заря 90 або 95, ніколи не буває 100 відсотків. Якщо носити більше 30 хв, болять вуха, відчувається дискомфорт. Між режимами прозорості можна переключитися з телефона. Коробочка швидко забруднюється, хоча ношу в сумці або в кишені.

Автор:Артем575

від 4 699  до 9 098 грн.
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Justbuy.com.ua (Київ)
5 615 грн.
← купити
Google Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal GA03201
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Soho.com.ua (Київ)
5 419 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Fog (GA03203) GA03203
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 799 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Touch (Дніпро)
← купити
Google Pixel Buds Pro Charcoal GA03201
Evomusic.com.ua (Київ)
5 507 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass
Цифра (Київ)
5 336 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass
Stls.store (Київ)
5 385 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Tendo.com.ua (Київ)
4 730 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal
Denika.ua (Харків)
5 064 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Easybay.com.ua (Київ)
6 794 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Техно Їжак (Київ)
5 199 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Zaua.store (Львів)
5 805 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) GA03202
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 350 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) GA03204
Sota.store (Київ)
5 265 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 808 грн.
← купити
Навушники Tws Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) GA03202
Openshop.ua (Київ)
5 954 грн.
← купити
Наушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) GA03201
Game-shop.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 888 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 639 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 208 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 104 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Zhuk.ua (Київ)
4 959 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 013 грн.
← купити
TWS-навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass
MAUDAU (Київ)
5 822 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) Навушники Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 077 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) NW21733
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 326 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Justbuy.com.ua (Київ)
5 420 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 878 грн.
← купити
Google Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
MTA.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Google Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
MTA.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Google Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Bay (GA05191)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Soho.com.ua (Київ)
5 569 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Bay (GA05191)
Soho.com.ua (Київ)
4 979 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal GA03201
Soho.com.ua (Київ)
5 109 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) GA03202
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 499 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) GA03204
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) GA03201
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 599 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Touch (Дніпро)
5 359 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Lemongrass GA03204
Evomusic.com.ua (Київ)
6 119 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro lemongrass
Denika.ua (Харків)
5 306 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Denika.ua (Харків)
5 402 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Техно Їжак (Київ)
5 699 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202-DE)
Zaua.store (Львів)
5 178 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Dark Gray (GA03201-DE)
Zaua.store (Львів)
6 673 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) GA03204
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 604 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Redprice.sale (Львів)
5 812 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205)
Timesport.com.ua (Львів)
6 104 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Timesport.com.ua (Львів)
5 809 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202-DE)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 189 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 818 грн.
← купити
Навушники Tws Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) GA03204
Openshop.ua (Київ)
5 434 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) GA03202
Sota.store (Київ)
5 175 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Dark Gray (GA03201-DE)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 687 грн.
← купити
Наушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) GA03202
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Наушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) GA03204
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel Buds Pro бежевого кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 176 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Lime
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 657 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 391 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 084 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 348 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Easybay.com.ua (Київ)
5 595 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Easybay.com.ua (Київ)
5 417 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205)
Redprice.sale (Львів)
6 107 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Bay (GA05191)
Timesport.com.ua (Львів)
6 513 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Timesport.com.ua (Львів)
6 608 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 113 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205)
Zaua.store (Львів)
6 134 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Zhuk.ua (Київ)
5 148 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205)
Saren.com.ua (Львів)
6 141 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Zhuk.ua (Київ)
4 817 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 432 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) GA03201
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 098 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
MAUDAU (Київ)
7 005 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
MAUDAU (Київ)
5 967 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
MAUDAU (Київ)
5 732 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
MAUDAU (Київ)
5 646 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
MAUDAU (Київ)
6 054 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
MAUDAU (Київ)
7 578 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) Навушники Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 877 грн.
← купити
Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) Навушники Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202) NW23607
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 711 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Rozetka.ua (Київ)
6 150 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
6 654 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Rozetka.ua (Київ)
7 029 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204) [73797]
Rozetka.ua (Київ)
6 849 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201) [73796]
Rozetka.ua (Київ)
6 449 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
7 055 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Rozetka.ua (Київ)
6 838 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
6 524 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
6 026 грн.
← купити
Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
6 428 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
7 282 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Rozetka.ua (Київ)
6 859 грн.
← купити
Бездротові навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
6 559 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Fog
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204)
Rozetka.ua (Київ)
6 869 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201)
Rozetka.ua (Київ)
8 368 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Coral (GA03202)
Rozetka.ua (Київ)
7 936 грн.
← купити
Навушники Google Pixel Buds Pro Fog (GA03203)
Rozetka.ua (Київ)
8 622 грн.
← купити
TWS-навушники Google Pixel Buds Pro Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
7 131 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel Buds Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Google Pixel Buds Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Google Pixel Buds Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія