шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
GoPro (виконання)
для смартфону
для action камери
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стедікам GoPro Fluid Pro AI за ціною від 8999 грн.
Відео 16Фото 9

Характеристики та опис GoPro Fluid Pro AI

Механічне блокування осей; Складана конструкція; Time lapse; Керування камерою: джойстик; Функція Power Bank; Час роботи від одного заряду акумулятора (год): 18; Ємність (мАгод): 2600; Кут крену: 335°; Кут нахилу: 335°; Кут повороту: 360°; Макс. навантаження (кг): 0.4; трипод-підставка; Комплектація: швидкознімна площадка
Типдля смартфона
для action камери
Комплектаціяшвидкознімна площадка
трипод-підставка
Характеристики підвісу
Макс. навантаження0.4 кг
Кут повороту360°
Кут нахилу335°
Кут крену335°
Акумулятор
Ємність2600 мАгод
Час роботи від одного заряду18 год
Функція Power Bank
Функції і можливості зйомки
Керування камероюджойстик
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
колесо управління
Режими зйомкиTime lapse
режим стеження
Інше
Складана конструкція
Механічне блокування осей
Вага551 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 999  до 11 999 грн.
Монопод-стабілізатор GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 422 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011)
Pulsepad.com.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011) (AGMSS-011)
Техно Їжак (Київ)
9 899 грн.
← купити
Монопод-стабилизатор GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011)
Mobileplanet.ua (Одеса)
9 625 грн.
← купити
Стабілізатор відеозйомки GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011) AGMSS-011
Gstore.com.ua (Прилуки)
9 419 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор GoPro Fluid Pro AI Black (AGMSS-011-ES)
Redprice.sale (Львів)
11 657 грн.
← купити
GoPro Fluid Pro AI AGMSS-011-ES
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
10 645 грн.
← купити
Стабілізатор відеозйомки GoPro Fluid Pro AI (AGMSS-011-EU)
Touch (Дніпро)
← купити
Стедікам стабілізатор GoPro Fluid Pro AI з функцією відстеження від ШІ (AGMSS-011-EU)
АЛЛО (Київ)
11 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GoPro Fluid Pro AI, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам GoPro Fluid Pro AI. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам GoPro Fluid Pro AI у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія