шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни108Опис Відгуки  Обговорення2Корисне2Аксесуари
Купити варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC за ціною від 7560 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Gorenje ECT 641 BSC

Розміри для монтажу (мм): 560x490; Габарити (см): 60x52; Потужність підключення (кВт): 6.5; підтримання температури; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; режим паузи; таймер; автовимкнення; Управління: сенсорне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість Hi-Light конфорок4
Потужність конфорок1.2 кВт, 1.2 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт
Діаметр конфорок14.5 см, 14.5 см, 18 см, 21 см
Управліннясенсорне (роздільне керування конфорками)
Рівнів потужності конфорок9
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
режим паузи
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Автоматичні програмипідтримання температури
Загальні характеристики
Потужність підключення6.5 кВт
Рамканемає
Габарити (ШхГ)60x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)560x490 мм
Країна виробництваСловенія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 560  до 13 544 грн.
Електрична варильна поверхня ECT641BCSC Gorenje
Viyar.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Gorenje Gorenje ECT641BSC
Венкон (Київ)
11 234 грн.
← купити
Варильна поверхня GORENJE ECT 641 BSC (BR6AF-T0) 730602
FOXTROT.UA (Київ)
11 769 грн.
← купити
GORENJE ECT641BSC
Pro100market.com.ua (Київ)
11 601 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Moyo.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Openshop.ua (Київ)
8 205 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Foroom.com.ua (Київ)
8 721 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
Eldom.com.ua (Київ)
8 455 грн.
← купити
GORENJE ECT641BSC
Vodogreyka.com.ua (Київ)
11 659 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
Gorenje Україна (Київ)
8 575 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
Megadom.net (Дніпро)
9 190 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Цифра (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Stls.store (Київ)
11 877 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
Mallprix.com (Київ)
11 780 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Itbox.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична GORENJE ECT 641 BCSC
ТЕХНОточка (Київ)
9 594 грн.
← купити
GORENJE ECT641BSC
575.in.ua (Київ)
9 222 грн.
← купити
gorenje ECT641BCSC
Hi-tech.com.ua (Київ)
8 220 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Tendo.com.ua (Київ)
7 651 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
Click.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Tomdom.in.ua (Львів)
9 740 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BSC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
Denika.ua (Харків)
7 861 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
GORENJE ECT641BCSC
PointQ.com.ua (Київ)
9 197 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC 730602
Comtrading.ua (Київ)
11 681 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
Tehnomart.com (Київ)
11 703 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 737 грн.
← купити
GORENJE ECT641BSC
1smarty.com.ua (Київ)
11 542 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
inSale.com.ua (Київ)
7 632 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
ШО (Київ)
10 613 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT 641 BSC
АЛЛО (Київ)
← купити
GORENJE ECT641BSC
Ruda-bilka.com.ua (Київ)
8 005 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
TEHNOS.UA (Київ)
8 463 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
Tehnomarket.ua (Вінниця)
8 999 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 560 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Xfrost.net.ua (Київ)
10 389 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Gvl.com.ua (Львів)
8 659 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня gorenje ect 641 bsc (730602)
Tviy-Dim.com (Київ)
12 462 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
COMFY.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
MAUDAU (Київ)
8 929 грн.
← купити
Gorenje Варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC KB986
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 080 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Кібернетики (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
GORENJE ECT641BCSC
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Openshop.ua (Київ)
9 475 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
Foroom.com.ua (Київ)
7 800 грн.
← купити
GORENJE ECT641BCSC
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 243 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
Megadom.net (Дніпро)
7 680 грн.
← купити
GORENJE ECT 641 BCSC
Gorenje Україна (Київ)
9 812 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Цифра (Київ)
10 098 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Stls.store (Київ)
10 190 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT 641 BCSC
Eldom.com.ua (Київ)
9 746 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BSC
Itbox.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична GORENJE ECT 641 BSC
ТЕХНОточка (Київ)
8 724 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична GORENJE ECT 641 BSC
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
GORENJE ECT641BCSC
575.in.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Tendo.com.ua (Київ)
8 698 грн.
← купити
gorenje ECT641BSC
Hi-tech.com.ua (Київ)
7 560 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Click.ua (Київ)
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Denika.ua (Харків)
8 778 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Timesport.com.ua (Львів)
10 069 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Timesport.com.ua (Львів)
10 887 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC 1071151
Tehnohata.ua (Київ)
13 544 грн.
← купити
GORENJE ECT641BCSC
1smarty.com.ua (Київ)
9 151 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
inSale.com.ua (Київ)
8 676 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Comtrading.ua (Київ)
9 335 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
АЛЛО (Київ)
← купити
GORENJE ECT641BSC
PointQ.com.ua (Київ)
8 000 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
Tehnomart.com (Київ)
9 392 грн.
← купити
Gorenje ECT641BCSC
TEHNOS.UA (Київ)
9 292 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Redprice.sale (Львів)
10 072 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Tomdom.in.ua (Львів)
10 078 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Saren.com.ua (Львів)
10 079 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 444 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT641BSC
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 095 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Zaua.store (Львів)
9 734 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BSC
Comtrading.ua (Київ)
11 620 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 075 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ect641bcsc чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
9 683 грн.
← купити
GORENJE ECT641BCSC
Ruda-bilka.com.ua (Київ)
9 206 грн.
← купити
Gorenje Варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC NW02865
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 268 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC (BR6AF-T0) (6392576) YC-6392576
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 796 грн.
← купити
Електрична поверхня Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
10 340 грн.
← купити
Gorenje ECT641BSC
Rozetka.ua (Київ)
8 715 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC (склокераміка, сенс.кер., таймер) 239186
Rozetka.ua (Київ)
10 312 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC (склокераміка, сенс.кер., блокування кер.) 143425
Rozetka.ua (Київ)
9 519 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje (ECT641BCSC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня GORENJE ECT 641 BSC (BR6AF-T0) (730602)
Rozetka.ua (Київ)
12 485 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Rozetka.ua (Київ)
8 853 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
10 155 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC (BR6AF-T0) (6392576)
Rozetka.ua (Київ)
12 924 грн.
← купити
Електрична поверхня Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
10 441 грн.
← купити
Електрична поверхня Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
10 241 грн.
← купити
Поверхня електрична GORENJE ECT 641 BSC
Rozetka.ua (Київ)
12 646 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ect641bcsc чорний
Rozetka.ua (Київ)
10 849 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня gorenje ect 641 bsc (730602)
Rozetka.ua (Київ)
13 224 грн.
← купити
Варильна поверхня Gorenje - ECT 641 BCSC
Rozetka.ua (Київ)
12 699 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
11 449 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC
Rozetka.ua (Київ)
8 669 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BSC
Rozetka.ua (Київ)
13 109 грн.
← купити
Варочна поверхня Gorenje ECT641BCSC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична Gorenje ECT641BSC
Rozetka.ua (Київ)
11 222 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gorenje ECT 641 BSC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Gorenje ECT 641 BSC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія