шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Graco (вагова група)
0+ (0 – 13 кг, переноска)
0+/1/2 (0 – 25 кг)
0+/1/2/3 (0 – 36 кг)
1/2/3 (9 – 36 кг)
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитяче автокрісло Graco Junior Maxi i-Size за ціною від 2449 грн.
Відео 2Фото 23

Характеристики та опис Graco Junior Maxi i-Size

Вага (кг): 3.4; Матеріал: мікрофібра; Тип ременів: відсутні; підстаканник; підлокітники; знімна спинка; висоти підголівника; нахилу спинки; Рекомендований зріст (см): 100 – 150; i-Size; 3 (22 – 36 кг); Вагова група: 2 (15 – 25 кг)
Колір
Вагова група
2 (15 – 25 кг)
3 (22 – 36 кг)
i-Size
Вікова група
3 – 7 років
6 – 12 років
Рекомендований зріст
100 – 150 см
Кріплення
ременем безпеки
Розміщення
по ходу руху
Регулювання
нахилу спинки
висоти підголівника / 10 положень /
знімна спинка
Оснащення
знімний чохол
підлокітники
підстаканник / 2 висувних /
Тип ременів
відсутні
Матеріал
мікрофібра
Вага
3.4 кг
Країна походження бренду
США
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 449  до 2 490 грн.
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size, 100-150 см (2/3), .чорне (8CT899MDNEU) 8CT899MDNEU
Itbox.ua (Київ)
2 490 грн.
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size, група 2/3 (8CT899MDNEU) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size, 100-150 см (2/3), .чорне (8CT899MDNEU) 8CT899MDNEU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size Чорне (8CT899MDNEU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Graco Junior Maxi i-Size 100-150 см (гр. 2/3) серо-коричневый (8CT899IROEU) JuniorMaxii-Size100-150см(гр.2/3)серо-коричневый
COMFY.ua (Київ)
2 489 грн.
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size Iron 8CT899IROEU
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити
Graco Автомобільне крісло Graco Junior Maxi i-Size 100-150 см (гр. 2/3) (8CT899MDNEU)
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size група 2/3 Сіре (8CT899IROEU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Graco Junior Maxi i-Size 100-150 см (гр. 2/3) черный (8CT899MDNEU) JuniorMaxii-Size100-150см(гр.2/3)черный(8CT899MDNEU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автокрісло Graco Junior Maxi i-Size Midnight 8CT899MDNEU
Mir-Avtokresel.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Graco Junior Maxi i-Size, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитяче автокрісло Graco Junior Maxi i-Size. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитяче автокрісло Graco Junior Maxi i-Size у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія