|
| Каталог / Коньки GRAF SKATES Montana |
| Характеристики и описание GRAF SKATES Montana Фиксация ноги: шнуровка; Материал ботинка: искусственная кожа; Размер: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Тип ботинка: фиксированный размер; Тип: женские; Стиль катания: фигурное катание Удалить из закладок Добавить в закладки | Удалить из сравнения Добавить в сравнение Сравнить (0) → |
|
Цвет | | Стиль катания | фигурное катание | Тип | женские | Тип ботинка | фиксированный размер | Размер | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 | Материал ботинка | искусственная кожа | Внутренняя отделка | нейлон | Материал подошвы | пластик | Тип стали | углеродистая | Фиксация ноги | шнуровка |
Представленная на сайте информация носит справочный характер. Важно! Перед покупкой всегда уточняйте у продавца комплектацию и технические характеристики выбранной модели | от 3 330 до 3 389 грн. | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 25, білий, MONTANA-KW-25 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 28, білий, MONTANA-KW-28 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 35, білий, MONTANA-KW-35 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 31, білий, MONTANA-KW-31 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 39, чорний, MONTANA-MW-39 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 28, чорний, MONTANA-KB-28 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 32, чорний, MONTANA-KB-32 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana black дорослі, Розмір 36, чорний, MONTANA-MB-36 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 27, білий, MONTANA-KW-27 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 26, білий, MONTANA-KW-26 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 33, чорний, MONTANA-KB-33 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 42, чорний, MONTANA-MW-42 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 29, чорний, MONTANA-KB-29 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 32, білий, MONTANA-KW-32 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 40, чорний, MONTANA-MW-40 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 34, чорний, MONTANA-KB-34 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 36, чорний, MONTANA-MW-36 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 25, чорний, MONTANA-KB-25 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana black дорослі, Розмір 43, чорний, MONTANA-MB-43 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 35, чорний, MONTANA-KB-35 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 27, чорний, MONTANA-KB-27 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 34, білий, MONTANA-KW-34 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 31, чорний, MONTANA-KB-31 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 30, білий, MONTANA-KW-30 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 29, білий, MONTANA-KW-29 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 30, чорний, MONTANA-KB-30 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana чорні дитячі, Розмір 26, чорний, MONTANA-KB-26 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 41, чорний, MONTANA-MW-41 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 37, чорний, MONTANA-MW-37 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 43, білий, MONTANA-MW-43 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana білі дитячі, Розмір 33, білий, MONTANA-KW-33 Rozetka.ua (Киев) | 3 330 грн. ← купить | | Ковзани GRAF Montana white дорослі, Розмір 38, MONTANA-MW-38 Rozetka.ua (Киев) | 3 389 грн. ← купить | Все цены (Украина) (32) |
|