шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити кріплення для проєктора Grandview GPCM-B200 за ціною від 4460 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Grandview GPCM-B200

Вага (кг): 2.62; Розміри (мм): 700х280х275; Приховане укладання дротів; регулювання висоти; Регулювання: поворот; Макс. відстань від стелі (мм): 875; Мін. відстань від стелі (мм): 700; Максимальне навантаження (кг): 25; Комплектація: комплект кріплення; Тип: стельове кріплення
Колір
Типстельове кріплення
Комплектаціякомплект кріплення
Характеристики
Максимальне навантаження25 кг
Мін. відстань від стелі700 мм
Макс. відстань від стелі875 мм
Регулювання
Регулюванняповорот
регулювання висоти
Кут нахилу вгору30 °
Кут нахилу вниз3 °
Кут повороту360 °
Інше
Приховане укладання дротів
Розміри700х280х275 мм
Вага2.62 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  6000 грн.

Технический паспорт Grandview GPCM-B200
Инструкция Grandview GPCM-B200
від 4 460  до 5 410 грн.
Кріплення для проектора GrandView GPCM-B200 стельовий кронштейн 200мм
Rozetka.ua (Київ)
5 410 грн.
← купити
Кріплення для проектора GrandView GPCM-B200 стельове
Rozetka.ua (Київ)
4 460 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grandview GPCM-B200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кріплення для проєктора Grandview GPCM-B200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кріплення для проєктора Grandview GPCM-B200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія