шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grohe (призначення)
тільки питна вода
ванна і умивальник
без змішування води
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити змішувач Grohe Cubeo 1017780000 за ціною від 7447 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Grohe Cubeo 1017780000

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 106; Висота змішувача (мм): 205; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: вбудовується в стіну; Автоперемикання душ / ванна
Колір
Призначення
для ванни
для прийняття душу
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Автоперемикання душ / ванна
Тип монтажу
вбудовується в стіну
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  9750 грн.

від 7 447  до 10 206 грн.
Grohe Grohe Cubeo 1017780000
Венкон (Київ)
7 447 грн.
← купити
Одноважільний змішувач з перемикачем на 2 положення Grohe Cubeo 1017780000
Esantehnika.com.ua (Київ)
7 830 грн.
← купити
Змішувач для ванни Grohe Cubeo (1017780000) 1017780000
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
GROHE CUBEO 1017780000 хром
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Cubeo чорний латунь 158x158мм 1017782430
Drop.ua (Київ)
10 206 грн.
← купити
Змішувач для душу Grohe Cubeo із перемикачем на 2 положення (1017780000) 1017780000
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Grohe Змішувач Eurosmart 1017780000 Grohe
Кліматична техніка (Київ)
← купити
Смеситель скрытого монтажа с переключателем на 2 положения Grohe Cubeo 1017780000
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для душу Grohe Cubeo одноважільний з перемикачем на 2 положення, хром (1017780000) 1017780000
Bom.com.ua (Київ)
7 839 грн.
← купити
Змішувач для душу GROHE CUBEO (1017780000)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grohe Cubeo 1017780000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Grohe Cubeo 1017780000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Grohe Cubeo 1017780000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія