шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grohe (призначення)
тільки питна вода
ванна і умивальник
без змішування води
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити змішувач Grohe Cubeo 1017890000 за ціною від 11610 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Grohe Cubeo 1017890000

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Німеччина; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: вбудовується в стіну; Мін. тиск води (бар): 0.5; Витрата води: 5; Запірний клапан: керамічний; Глибина струменя (мм): 230
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
вбудовується в стіну
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  14500 грн.

від 11 610  до 15 066 грн.
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Cubeo хром латунь 1017890000
Drop.ua (Київ)
11 610 грн.
← купити
Зовнішня частина змішувача прихованого монтажу для раковини Grohe Cubeo 1017890000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Cubeo чорний латунь 1017892430
Drop.ua (Київ)
14 310 грн.
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo на 2 отвори L-розміру (1017890000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника настінного прихованого монтажу для раковини Grohe Cubeo (на 2 отвори L-розміру) (1017890000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo на 2 отвори L-розміру (1017890000) ( 27367 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo на 2 отвори L-розміру (1017892430) ( 24689 )
Rozetka.ua (Київ)
15 066 грн.
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Cubeo чорний латунь 1017892430
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Cubeo хром латунь 1017890000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo на 2 відвіри L-розміру (1017890000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grohe Cubeo 1017890000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Grohe Cubeo 1017890000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Grohe Cubeo 1017890000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія