шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grohe (призначення)
тільки питна вода
ванна і умивальник
без змішування води
Каталог товарів

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити змішувач Grohe Cubeo M 1017550000 за ціною від 4198 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Grohe Cubeo M 1017550000

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Німеччина; Висота змішувача (мм): 169; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 380; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Мін. тиск води (бар): 0.5
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 4 198  до 7 506 грн.
Grohe Grohe Cubeo M-Size 1017552430
Венкон (Київ)
7 506 грн.
← купити
Змішувач для раковини M-розміру Grohe Cubeo (1017550000) 1017550000
Esantehnika.com.ua (Київ)
4 198 грн.
← купити
Змішувач для раковини M-розміру Grohe Cubeo чорний матовий (1017552430) 1017552430
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
GROHE CUBEO 1017550000 хром
Tehnohata.ua (Київ)
5 670 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний GROHE Cubeo хром латунь 1017550000
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo чорний матовий (1017552430) 1017552430
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Grohe Змішувач для умивальника Cubeo M-Size 1017552430 Grohe - "1017552430"
Кліматична техніка (Київ)
7 505 грн.
← купити
Змішувач для раковини Grohe Cubeo чорний матовий 1017552430
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника M-размера Grohe Cubeo 1017550000
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини GROHE CUBEO M-SIZE (1017550000)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grohe Cubeo M 1017550000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Grohe Cubeo M 1017550000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Grohe Cubeo M 1017550000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія