шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus за ціною від 22996 грн.

Характеристики та опис Growatt SPF 6000 ES Plus

Вага (кг): 13.5; Габарити (мм): 395x460x132; Wi-Fi; паралельне підключення; функція ДБЖ; Контролер: 2xMMPT; Напруга підключення (В): 48; Номінальна потужність (Вт): 6000; Максимальний ККД (%): 93; Тип мережі: 1 фаза (230 В); Комплектація: тільки інвертор; Тип пристрою: автономний інвертор (off-grid)
Тип пристроюавтономний інвертор (off-grid)
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Максимальний ККД93 %
Вихід AC
Номінальна потужність6000 ВА
Номінальна потужність6000 Вт
Пікова потужність12000 Вт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення48 В
Кількість батарейних входів1 шт.
Максимальний струм заряду100 А
Сонячні панелі PV
Макс. потужність8 кВт
Робоча напруга PV120 – 450 В
Контролер2xMMPT шт.
Кількість стрингів1 шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 10 мс /
підключення генератора
паралельне підключення / до 6 пристроїв /
Інтерфейси управлінняWi-Fi
Захистзахист від зворотної полярності
захист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплеймонохромний
Охолодженняактивне (вентилятори)
Клас захисту корпусуIP20
Робоча температура0 °C ~ +55 °C
Габарити395x460x132 мм
Вага13.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 22 996  до 57 499 грн.
Гібридний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus
Secur.ua (Київ)
35 999 грн.
← купити
Автономний сонячний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus, 6000W
Tools.net.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Автономний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus 6kW 48V 2 MPPT 230V 1-ph (SPF6000ESPLUS) SPF6000ESPLUS
Artline.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Сонячний інвертор Growatt SPF6000ESP 6000W (SPF6000ESP)
Itbox.ua (Київ)
25 302 грн.
← купити
Гібридний сонячний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus
Touch (Дніпро)
27 299 грн.
← купити
Growatt SPF6000ESP
Mallprix.com (Київ)
26 839 грн.
← купити
Автономний сонячний інвертор Growatt 6000W 48V 100A SPF 6000ES Plus (SPF6000ESP)
Nkt.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Гибридный солнечный инвертор (hybrid) Growatt SPF 6000 ES Plus (XMKS-SPF6000ES) + Батарея для Growatt Hope 5.0L-B1
Mobileplanet.ua (Одеса)
56 910 грн.
← купити
Growatt SPF 6000 ES Plus (SPF6000ESPLUS)
Tehnomart.com (Київ)
23 162 грн.
← купити
Гібридний сонячний інвертор (комплект) Growatt SPF 6000 ES Plus (XMKS-SPF6000ES) + Акумулятор Hope 5.0L-B1 5кВт
Smartmag.biz.ua (Львів)
54 141 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Growatt SPF 6000 ES Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія