шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W за ціною від 2025 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Grunhelm 20MX707-W

Габарити (см): 24x45x33; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: бічне (ліворуч); розморожування; Діаметр столика (мм): 245; Органи управління: поворотні; Потужність мікрохвиль (Вт): 700;єм (л): 20; Об'
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні
Поворотний столик
Діаметр столика
245 мм
Рівнів потужності
6
Функції
розморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
емаль
Габарити (ВхШхГ)
24x45x33 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 025  до 3 911 грн.
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX707-W White (110314) 110314
FOXTROT.UA (Київ)
2 199 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Itbox.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Цифра (Київ)
2 160 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Stls.store (Київ)
2 181 грн.
← купити
Grunhelm 20MX707-W
Mallprix.com (Київ)
2 206 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Grunhelm Grunhelm 20MX707-W
Венкон (Київ)
3 129 грн.
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX707-W
Zaua.store (Львів)
2 774 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W біла 20 л (110314)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX707-W
ТЕХНОточка (Київ)
2 205 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Denika.ua (Харків)
2 399 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W (20MX707-W)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 025 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Comtrading.ua (Київ)
2 360 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 415 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx707-w
Tviy-Dim.com (Київ)
2 267 грн.
← купити
Grunhelm 20MX707-W White 20MX707-WWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Grunhelm Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
MTA.ua (Київ)
← купити
Grunhelm 20MX707-W Мікрохвильова піч 20MX707-W
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX707-W
Timesport.com.ua (Львів)
2 771 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 729 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W 700 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 871 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
3 492 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20 л Grunhelm 20MX707-W біла з механічним керуванням Мікрохвильовка з функцією розморозки компактних розмі
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W 700 Вт
Rozetka.ua (Київ)
3 911 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W [81430]
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W 20 л 700 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 757 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 783 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 705 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx707-w
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W[81138]
Rozetka.ua (Київ)
2 907 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
3 105 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W Grunhelm 20MX707-W 957304
Rozetka.ua (Київ)
3 035 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20MX707-W Grunhelm
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
3 083 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Rozetka.ua (Київ)
2 978 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm 20MX707-W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія