шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B за ціною від 1989 грн.

Характеристики та опис Grunhelm 20MX711-B

Габарити (см): 24x45x34; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: бічне (ліворуч); розморожування; Діаметр столика (мм): 245; Органи управління: поворотні; Потужність мікрохвиль (Вт): 700;єм (л): 20; Об'
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні
Поворотний столик
Діаметр столика
245 мм
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
емаль
Габарити (ВхШхГ)
24x45x34 см
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 989  до 4 175 грн.
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711-B Чорна (127159) 127159
FOXTROT.UA (Київ)
2 199 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Itbox.ua (Київ)
← купити
GRUNHELM 20MX711-B
Pro100market.com.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити
GRUNHELM 20MX711-B
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 508 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Цифра (Київ)
2 160 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Stls.store (Київ)
2 181 грн.
← купити
Grunhelm 20MX711-B
Mallprix.com (Київ)
2 166 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-B
Zaua.store (Львів)
2 752 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711B 20 л 700 Вт чорна (127159)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711 B
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Denika.ua (Харків)
3 599 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 989 грн.
← купити
GRUNHELM 20MX711-B
1smarty.com.ua (Київ)
2 483 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
2 349 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B Black (20MX711-B)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Comtrading.ua (Київ)
2 324 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Zhuk.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 373 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx711-b Black
Tviy-Dim.com (Київ)
2 267 грн.
← купити
Grunhelm 20MX711-B Black 20MX711-BBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Grunhelm Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B Black
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Grunhelm 20MX711-B Мікрохвильова піч 20MX711-B
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-B
Timesport.com.ua (Львів)
2 749 грн.
← купити
Микроволновая печь Grunhelm 20MX711-B 700 Вт черная
Rozetka.ua (Київ)
3 129 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 770 грн.
← купити
Настільна мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-B чорного кольору СВ-піч 6 режимів роботи Мікрохвильовка 20л з таймером та розморо
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 606 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
3 135 грн.
← купити
Микроволновая печь Grunhelm 20MX711-B 700 Вт черная
Rozetka.ua (Київ)
3 911 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B | на 20л/700Вт, 6 рівнів потужності, таймер на 30 хвилин, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 094 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B 700 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 750 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 821 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B 20 л 700 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 270 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 645 грн.
← купити
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711-B чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 853 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
4 175 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B 4 режиму потужності 700 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 890 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 798 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx711-b Black
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B[81148]
Rozetka.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
3 078 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B Grunhelm 20MX711-B 957377
Rozetka.ua (Київ)
2 903 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20MX711-B Grunhelm
Rozetka.ua (Київ)
3 350 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 928 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
3 050 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Rozetka.ua (Київ)
2 924 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm 20MX711-B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія