шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G за ціною від 2160 грн.

Характеристики та опис Grunhelm 20MX711-G

Габарити (см): 24x45x34; Внутрішнє покриття: емаль; Відкриття дверцят: ручка на дверцятах; Відкривання: бічне (ліворуч); розморожування; Діаметр столика (мм): 245; Органи управління: поворотні; Потужність мікрохвиль (Вт): 700;єм (л): 20; Об'
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні
Поворотний столик
Діаметр столика
245 мм
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Внутрішнє покриття
емаль
Габарити (ВхШхГ)
24x45x34 см
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 160  до 4 124 грн.
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711-G Сіра (127161) 127161
FOXTROT.UA (Київ)
2 349 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-G
Openshop.ua (Київ)
2 895 грн.
← купити
GRUNHELM 20MX711-G
Pro100market.com.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-G
Foroom.com.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
GRUNHELM 20MX711-G
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 337 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Цифра (Київ)
2 160 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Stls.store (Київ)
2 181 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711G 20 л 700 Вт сіра (127161)
MAUDAU (Київ)
2 289 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Denika.ua (Харків)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx711-g
Bitovoy.com.ua (Київ)
2 276 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G Gray (20MX711-G)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 241 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G 6920126
Comtrading.ua (Київ)
2 503 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Citrus.ua (Київ)
← купити
GRUNHELM 20MX711-G
1smarty.com.ua (Київ)
2 314 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 373 грн.
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-G
Justbuy.com.ua (Київ)
2 329 грн.
← купити
Grunhelm 20MX711-G мікрохвильова піч, 20 л, Механічне керування, Розморожування за часом, Таймер
Xfrost.net.ua (Київ)
2 358 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx711-g Gray
Tviy-Dim.com (Київ)
2 267 грн.
← купити
Grunhelm 20MX711-G Gray 20MX711-GGray
COMFY.ua (Київ)
← купити
Grunhelm Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G NW58793
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 631 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
MAUDAU (Київ)
2 789 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G сіра (20л)
Rozetka.ua (Київ)
2 798 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G сірого кольору 800Вт Настільна піч мікрохвильова з механічним керуванням Компактна мікр
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
2 606 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 350 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G 700 Вт сіра
Rozetka.ua (Київ)
4 124 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G | на 20л/700Вт, 6 рівнів потужності, таймер на 30 хвилин, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 094 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G 700 Вт Сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 750 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 083 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 160 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G 20 л 700 Вт сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
2 645 грн.
← купити
Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX711-G сіра
Rozetka.ua (Київ)
3 698 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 827 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 093 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20mx711-g
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G[81149]
Rozetka.ua (Київ)
3 218 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G Grunhelm 20MX711-G 957383
Rozetka.ua (Київ)
3 101 грн.
← купити
Мікрохвильовка Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 207 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20MX711-G Grunhelm
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G
Rozetka.ua (Київ)
3 322 грн.
← купити
Мікрохвильова піч 20MX711-G Grunhelm
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm 20MX711-G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія