шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення Grunhelm GH-3255A

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення Grunhelm GH-3255A за ціною від 1483 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Grunhelm GH-3255A

400x400 мм; 400x200 мм; 300x300 мм; Кріплення VESA: 200x200 мм; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 500; Мінімальна відстань від стіни (мм): 100; Макс. навантаження (кг): 35; Макс. діагональ ("): 55; Мін. діагональ ("): 32; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
32 "
Максимальна діагональ
55 "
Максимальне навантаження
35 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
Кріплення VESA
200x200 мм
300x300 мм
400x200 мм
400x400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2000 грн.

від 1 483  до 2 255 грн.
Кронштейн для ТБ Grunhelm GH-3255A
Stls.store (Київ)
1 507 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ Grunhelm GH-3255A
Цифра (Київ)
1 483 грн.
← купити
Кронштейн GRUNHELM GH-3255A
FOXTROT.UA (Київ)
1 879 грн.
← купити
Настінне кріплення Grunhelm GH-3255A
Denika.ua (Харків)
← купити
Grunhelm GH-3255A
COMFY.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Grunhelm Кріплення для телевізора Grunhelm GH-3255A
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Кронштейн GRUNHELM GH-3255A
Rozetka.ua (Київ)
1 686 грн.
← купити
Кронштейн Grunhelm GH-3255A
Rozetka.ua (Київ)
2 177 грн.
← купити
Настінне кріплення Grunhelm GH-3255A
Rozetka.ua (Київ)
2 255 грн.
← купити
Кронштейн для ТВ Grunhelm GH-3255A поворотний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GH-3255A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення Grunhelm GH-3255A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення Grunhelm GH-3255A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія