шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Grunhelm GIR-854 за ціною від 1399 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Grunhelm GIR-854

Габарити (см): 5.5x28х36; Автовимкнення: варильної поверхні; Потужність конфорок: 2 кВт; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть галогенних конфорок1 шт.
Потужність конфорок2 кВт
Додатково
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення2 кВт
Габарити (ВхШхГ)5.5x28х36 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 399  до 2 449 грн.
Плитка GRUNHELM GIR-854
FOXTROT.UA (Київ)
1 699 грн.
← купити
Настільна плита Grunhelm GIR-854
Цифра (Київ)
1 591 грн.
← купити
Настільна плита Grunhelm GIR-854
Stls.store (Київ)
1 607 грн.
← купити
Інфрачервона плита Grunhelm GIR-854 (121460)
MAUDAU (Київ)
← купити
Настільна плита Grunhelm GIR-854
Denika.ua (Харків)
1 959 грн.
← купити
Настільна плита Grunhelm GIR-854
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 549 грн.
← купити
Настільна інфрачервона плита Grunhelm gir-854
Tviy-Dim.com (Київ)
1 641 грн.
← купити
Grunhelm GIR-854
COMFY.ua (Київ)
← купити
Grunhelm Настільна плита Grunhelm GIR-854
MTA.ua (Київ)
← купити
Настільна плита електрична Grunhelm GIR-854
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GIR-854, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Grunhelm GIR-854. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Grunhelm GIR-854 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія