шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grunhelm (ємність)
~ 20 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
~ 40 000 мАгод
~ 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Grunhelm GP-30BQC за ціною від 1119 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Grunhelm GP-30BQC

Вага (г): 600; Розміри (мм): 145x70x42; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 1; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 18900
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A1 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри145x70x42 мм
Вага600 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  2000 грн.

від 1 119  до 2 279 грн.
Повербанк Grunhelm 30 000 mAh зі швидкою зарядкою 22.5 W білий GP-30WQC (137531)
Leroymerlin.ua (Київ)
1 612 грн.
← купити
Grunhelm Зовнішній портативний акумулятор Grunhelm GP-30BQC 30000mAh Black 22.5W
MTA.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Powerbank GRUNHELM 30000mAh 22.5W White (GP-30WQC) GP-30WQC
FOXTROT.UA (Київ)
1 299 грн.
← купити
Портативна батарея Grunhelm GP-30WQC 30000 mAh (137531)
MAUDAU (Київ)
1 699 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Grunhelm 30000mAh Black (GP-30BQC) 30000mAh Black (GP-30BQC)
Denika.ua (Харків)
2 279 грн.
← купити
Grunhelm GP-30WQC білий power bank
Foractive.com.ua (Львів)
1 600 грн.
← купити
УМБ GRUNHELM GP-30BQC 30000mAh 22.5W Black
ТЕХНОточка (Київ)
1 119 грн.
← купити
Повербанк (Powerbank) Grunhelm GP-30BQC 30000mAh Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 498 грн.
← купити
УМБ grunhelm gp-30wqc 30.000 mAh білий
Tviy-Dim.com (Київ)
2 188 грн.
← купити
Grunhelm 30.000 mAh Black быстрая зарядка 22.5W (GP-30BQC) 30.000mAhBlackбыстраязарядка22.5W(GP-30BQC)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GP-30BQC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Grunhelm GP-30BQC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Grunhelm GP-30BQC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія