шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Grunhelm (ємність)
~ 20 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
~ 40 000 мАгод
~ 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Grunhelm GP-40BLT за ціною від 3267 грн.

Характеристики та опис Grunhelm GP-40BLT

Вага (г): 750; Розміри (мм): 150x68x53; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 65; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї40000 мАгод
148 Вт*год
Реальна ємність25160 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C165 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри150x68x53 мм
Вага750 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  5000 грн.

від 3 267  до 5 590 грн.
GRUNHELM GP-40BLT 40000MAH BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
3 471 грн.
← купити
GRUNHELM GP-40BLT 40000MAH BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 488 грн.
← купити
Портативна батарея Grunhelm GP-40BLT 40000 mAh (142659)
MAUDAU (Київ)
4 619 грн.
← купити
Powerbank GRUNHELM GP-40BLT 40000mAh 65W Black
FOXTROT.UA (Київ)
3 550 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) для ноутбуків Grunhelm 40000mAh Black (GP-40BLT) 40000mAh Black (GP-40BLT)
Denika.ua (Харків)
4 764 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Grunhelm GP-40BLT 40000mAh Black
Comtrading.ua (Київ)
3 267 грн.
← купити
Grunhelm 40.000 mAh Black быстрая зарядка 65 W (GP-40BLT) 40.000mAhBlackбыстраязарядка65W(GP-40BLT)
COMFY.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
GRUNHELM GP-40BLT 40000MAH BLACK
1smarty.com.ua (Київ)
3 453 грн.
← купити
УМБ grunhelm gp-40blt 40000 mAh чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
4 343 грн.
← купити
Повербанк GRUNHELM GP-40BLT 40.000 mAh; швидка зарядка 65W Чорний shop (6990001426593)
Rozetka.ua (Київ)
4 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GP-40BLT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Grunhelm GP-40BLT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Grunhelm GP-40BLT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія