шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити варильна поверхня Grunhelm GPI 995 B за ціною від 7249 грн.

Характеристики та опис Grunhelm GPI 995 B

Розміри для монтажу (мм): 560x490; Габарити (см): 59x52; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне; Режим «міст» (Bridge); Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість індукційних конфорок4
Режим «міст» (Bridge)
Потужність конфорок2 кВт, 2 кВт, 2 кВт, 2 кВт
Управлінняслайдерне
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Рамканемає
Габарити (ШхГ)59x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)560x490 мм
Країна виробництваКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11000 грн.

від 7 249  до 13 859 грн.
Варильна поверхня GRUNHELM GPI 995 B
FOXTROT.UA (Київ)
10 499 грн.
← купити
GRUNHELM GPI 995 B
Pro100market.com.ua (Київ)
8 647 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Grunhelm Gpi 995 B
Openshop.ua (Київ)
8 934 грн.
← купити
Індукційна варильна поверхня GRUNHELM GPI 995 B
Foroom.com.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
GRUNHELM GPI 995 B FLEXI
Vodogreyka.com.ua (Київ)
8 065 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Grunhelm Gpi 995 B
Цифра (Київ)
9 100 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Grunhelm Gpi 995 B
Stls.store (Київ)
9 183 грн.
← купити
Варочна поверхня Grunhelm GPI 995 B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Варочна поверхня Grunhelm GPI 995 B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня Grunhelm GPI 995 B
Denika.ua (Харків)
7 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Grunhelm GPI 995 B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня Grunhelm GPI 995 B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня Grunhelm GPI 995 B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія