шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити змішувач Gunter&Hauer Luft за ціною від 4999 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Gunter&Hauer Luft

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Висота змішувача (мм): 350; пофарбований: чорний, графіт; Покриття корпусу: нержавіюча сталь (матова); Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 600; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь (матова)
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 4 999  до 6 999 грн.
Gunter Hauer LUFT Black LUFTBlack
Tehnohata.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Змішувач Gunter&Hauer Luft Br
Royko.com.ua (Київ)
6 649 грн.
← купити
Змішувач GUNTER & HAUER Luft BR
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Gunter&Hauer LUFT Br
Tehnomart.com (Київ)
6 510 грн.
← купити
Змішувач для кухонної мийки Gunter&Hauer LUFT Black
Elmir.com.ua (Дніпро)
6 299 грн.
← купити
Змішувач для кухні Gunter & Hauer Luft Br
Eldom.com.ua (Київ)
6 089 грн.
← купити
Змішувач кухонний з підключенням до фільтра GUNTER & HAUER Luft Br
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Gunter Hauer LUFT Gun Metal LUFTGunMetal
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Gunter Hauer LUFT Br LUFTBr
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач Gunter&Hauer LUFT Black
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач Gunter&Hauer LUFT Gun Metal
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач GUNTER & HAUER LUFT Black
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Змішувач GUNTER & HAUER LUFT Gun Metal
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Gunter&Hauer Luft Gun Metal
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Gunter&Hauer Luft BLACK
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Gunter&Hauer LUFT Gun Metal
Elmir.com.ua (Дніпро)
6 199 грн.
← купити
Кухонний змішувач Gunter&Hauer LUFT Br
Elmir.com.ua (Дніпро)
5 899 грн.
← купити
Змішувач для кухні Gunter & Hauer Luft Black
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Gunter & Hauer Luft Gun Metal
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач Gunter&Hauer Luft Br Нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Змішувач для кухні Gunter & Hauer Luft Br
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач Gunter&Hauer LUFT Br
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач Gunter&Hauer LUFT Gun Metal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач Gunter&Hauer LUFT Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний Gunter&Hauer LUFT Gun Metal
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний Gunter&Hauer LUFT Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gunter&Hauer Luft, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Gunter&Hauer Luft. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Gunter&Hauer Luft у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія