шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Вантажна шина Hankook Smart Flex DL51 []

Конфігурації і ціни 2Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вантажна шина  за ціною від 24500 грн.
Фото 6

Серия Hankook Smart Flex DL51

Модифікації Hankook Smart Flex DL51 1
Характеристики [Smart Flex DL51 315/70 R22.5 154L]
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
ведуча
Сезон
всесезонна
Ширина
315 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
154
Індекс швидкості
L
Шаровість (PR)
18
Тип покришки
безкамерна (TL)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  28000 грн.
Goodyear Ultra Grip ...
315/70R22.5
від 25 145 грн.
Dunlop SP482
315/80R22.5
від 22 320 грн.
Dunlop SP446
315/70R22.5
від 22 499 грн.
Hankook Smart Work D...
315/80R22.5
від 24 300 грн.
Hankook Smart Flex D...
315/80R22.5
Dunlop SP346
315/80R22.5
від 23 799 грн.
Dunlop SP446
315/80R22.5
Continental Conti Ec...
315/70R22.5
від 23 700 грн.
Dunlop SP446
315/80R22.5
від 22 414 грн.
Goodyear KMax D Gen-2
295/80R22.5
від 23 448 грн.
Michelin X Multi D
315/80R22.5
від 22 608 грн.
315/80R22.5
від 23 900 грн.
295/60R22.5
Dunlop SP346
315/80R22.5
Dunlop SP346
295/80R22.5
Goodyear KMax D Gen-2
315/70R22.5
від 25 787 грн.
315/70R22.5
від 24 295 грн.
Dunlop SP346
315/70R22.5
від 20 880 грн.
Hankook Smart Line D...
295/60R22.5
Dunlop SP446
295/80R22.5
від 24 320 грн.
Goodyear KMax D Gen-2
315/70R22.5
від 24 930 грн.
315/60R22.5
від 23 267 грн.
Bridgestone M729
295/80R22.5
від 22 839 грн.
Goodyear KMax D Gen-2
315/80R22.5
від 25 329 грн.
295/80R22.5
від 23 400 грн.
Bridgestone L355
315/80R22.5
від 25 139 грн.
Bridgestone Duravis ...
315/70R22.5
від 26 215 грн.
Nokian E-Truck Drive
295/60R22.5
від 23 865 грн.
Dunlop SP446
315/60R22.5
від 18 300 грн.
Dunlop SP446
315/70R22.5
від 25 550 грн.

від 24 500  до 25 585 грн.
Hankook DL51 Smart Flex (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR "3PMSF"
Garant-shina.com (Київ)
24 500 грн.
← купити
Hankook Smart Flex DL51 (ведущая) (315/70R22.5 154/150L)
Speedline.com.ua (Київ)
25 585 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hankook Smart Flex DL51 315/70 R22.5 154L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вантажна шина . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вантажна шина у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія