шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни72Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка Hator Hellyberry HM47 Pro за ціною від 1349 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Hator Hellyberry HM47 Pro

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Роздільна здатність сенсора (DPI): 26000; Сенсор: PixArt 3395; Призначення: ігрові; Технологія: оптична
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора26000 DPI
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)оптичні / Raesha /
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
станція для зарядки
Розміри (ДхШхВ)124x63x40 мм
Вага47 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
модель з серйозними недоліками
27 травня 2026, 17:58 #
Переваги:дешовая с док станцией

Недоліки:вся какая то хлипкая, пластик со всех сторон имеет микро люфт, лкм и пкм кликают по разному и без четкого щелчка с каким то мерзким скрипом

Коментар:не советую если ищите качественную мыку

Автор:Acuzerius

Огляд бездротової ігрової миші Hellyberry HM47 Pro Wireless
від 1 349  до 2 499 грн.
Мишка Hator Hellyberry HM47 Pro Wireless Black/Violet HM47PROblackviolet
Artline.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Hator Мишка Hator Hellyberry HM47 PRO wireless Black Violet gradient (HM47PROblackviolet)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша HATOR Hellyberry HM47 PRO бездротовий Black-Violet gradient (HM47PROblackviolet) HM47PROblackviolet
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Hator Hellyberry HM47 Pro Wireless White/Violet Gradient (HM47PROwhiteviolet) HM47PROwhiteviolet
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездоротова HATOR Hellyberry HM47 PRO Wireless, Gradient (HM47PROblackviolet) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка Hator Hellyberry HM47 Pro RGB Wireless/Bluetooth/USB Black/Violet (HM47PROblackviolet) HM47PROblackviolet
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша HATOR Hellyberry HM47 PRO Wireless (Black/Violet) HM47PROblackviolet
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Hellyberry HM47 Pro Wireless White/Violet (HM47PROwhiteviolet)
Touch (Дніпро)
1 789 грн.
← купити
Hator Hellyberry HM47 Pro Wireless White/Violet Gradient (HM47PROwhiteviolet)
Tehnomart.com (Київ)
1 504 грн.
← купити
HATOR Hellyberry HM47 PRO Wireless Black-Violet HM47PROblackviolet
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hellyberry HM47 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Hator Hellyberry HM47 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Hator Hellyberry HM47 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія