шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для великого тенісу Head Radical Pro за ціною від 10270 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Head Radical Pro

Вага (г): 315; Баланс: у ручку; Струнна формула: 16x19; Площа струнної поверхні (см2): 630; Довжина ракетки (мм): 685; Матеріал каркасу: карбон (графіт); Призначення: доросла
Колір
Призначення
доросла
Матеріал каркасу
карбон (графіт)
Довжина ракетки
685 мм
Площа струнної поверхні
630 см²
Струнна формула
16x19
Баланс
у ручку / 315 мм /
Розмір ручки
2–4
Вага
315 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9750 грн.    до  14500 грн.

від 10 270  до 13 628 грн.
Ракетка для тенісу Head Radical Pro 2023 Gr3 (235103)
Stls.store (Київ)
11 850 грн.
← купити
Ракетка для великого тенісу Head Radical Pro 2023 Gr3 (235103)
One-click.com.ua (Дніпро)
10 270 грн.
← купити
Ракетка Head Radical PRO 2023 Gr3 Червоний (235103 Gr3)
Rozetka.ua (Київ)
11 613 грн.
← купити
Ракетка для падел тенісу Head Radical Pro 2024 (222034)
One-click.com.ua (Дніпро)
11 959 грн.
← купити
Ракетка Head Radical PRO 2025 Gr3 231005
Rozetka.ua (Київ)
12 430 грн.
← купити
Ракетка для великого тенісу Head Radical Pro 2023 Gr3 Orange 235103 MISC
Rozetka.ua (Київ)
13 068 грн.
← купити
Тенісна ракетка Head Radical Pro 2023 30 Red/Black (1092-724794623954)
Rozetka.ua (Київ)
12 699 грн.
← купити
Тенісна ракетка для контролю та стабілізації Head Radical PRO Gr3, чорно-червона
Rozetka.ua (Київ)
13 628 грн.
← купити
Ракетка Head Radical PRO 2023 Gr3
Rozetka.ua (Київ)
11 821 грн.
← купити
Ракетка Head Radical PRO 2023 Gr3
Rozetka.ua (Київ)
11 376 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Head Radical Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для великого тенісу Head Radical Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для великого тенісу Head Radical Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія