шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система HECO Aurora XT 300

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система HECO Aurora XT 300 за ціною від 26948 грн.
Фото 15

Характеристики та опис HECO Aurora XT 300

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор; Загальний частотний діапазон (Гц): 32 – 42000; Максимальна потужність підсилювача: 150; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість90 дБ
Імпеданс8 Ом / 4 /
Частота кросовера3.1 кГц
Потужність / частота
Фронт80 Вт/канал
Максимальна потужність підсилювача150 Вт
Загальний частотний діапазон32 – 42000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїмагнітне екранування
фазоінвертор
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)35.7x19.5x31.5 см
Вага17 кг
Додаткові функції і можливості акустичної системи HECO Aurora XT 300:
• Знімна решітка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 26 948  до 30 497 грн.
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Black (2-Pack)
Redprice.sale (Львів)
26 951 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Black (2-Pack)
Semtech.com.ua (Луцьк)
26 954 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Nut
Rozetka.ua (Київ)
30 497 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Black (2-Pack)
Tomdom.in.ua (Львів)
26 957 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Black (2-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
26 958 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Nut
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Nut
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Black (2-Pack)
Timesport.com.ua (Львів)
26 948 грн.
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Nut
Redprice.sale (Львів)
← купити
Акустичні колонки Heco Aurora XT 300 Nut
Timesport.com.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HECO Aurora XT 300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система HECO Aurora XT 300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система HECO Aurora XT 300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія