шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фляга Herevin Giraffe 0.75 за ціною від 239 грн.

Характеристики та опис Herevin Giraffe 0.75

Матеріал: пластик; Мірна шкала; Петля для підвішування; Тип пробки: клапан;єм (мл): 750; Об' Тип: пляшка
Колір
Тип
пляшка
Об'єм
750 мл
Тип пробки
клапан
Петля для підвішування
Мірна шкала
Матеріал
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 239  до 259 грн.
Пляшка для води Herevin Giraffe з трубочкою для спорту 0.75 л (161684-052)
MAUDAU (Київ)
239 грн.
← купити
Herevin Giraffe 0.75 л (161684-052) Giraffe0.75л(161684-052)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Herevin Giraffe 0.75 л (161684-052)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Herevin Giraffe пластикова 750 мл Прозорий з помаранчевим 161684-052
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Пляшка для води Herevin Giraffe 0.75 л (161684-052) (7182689)
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Herevin Giraffe 0.75, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фляга Herevin Giraffe 0.75. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фляга Herevin Giraffe 0.75 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія