шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита HILTON HEC 250 за ціною від 855 грн.

Характеристики та опис HILTON HEC 250

Потужність конфорок: 1 кВт, 1.5 кВт; Робоча поверхня: нержавіюча сталь; Управління конфорками: поворотні перемикачі; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхні
електрична
Управління конфорками
поворотні перемикачі
Робоча поверхня
нержавіюча сталь
К-ть чавунних конфорок
2 шт.
Потужність конфорок
1 кВт, 1.5 кВт
Потужність підключення
2.5 кВт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  1600 грн.

від 855  до 1 400 грн.
Плитка електрична Hilton HEC-250
Leroymerlin.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Настільна плита Hilton HEC-250
MAUDAU (Київ)
1 185 грн.
← купити
Hilton Настільна плита Hilton HEC-250 Silver
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Настільна плита Hilton HEC-250 NW14615
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 117 грн.
← купити
Електроплита HEC-250, Silver Hilton (2000003323944)
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Електроплита Hilton HEC-250, сріблястий, 2500W, 2 комфоркі, поворотні перемикачі, захист від перегріву
MAUDAU (Київ)
1 381 грн.
← купити
Електроплита 2-х камф. Hilton HEC-250 PG-HEC250
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Настільна плита HILTON HEC-250 148600
Rozetka.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Плита електрична настільна двоконфоркова HILTON HEC-250
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Електроплита 2-х камф. Hilton HEC-250
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HILTON HEC 250, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита HILTON HEC 250. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита HILTON HEC 250 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія