шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мультипіч Hisense HAF1600D за ціною від 3316 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Hisense HAF1600D

Вага (кг): 5.3; Габарити (мм): 372х276х295; Матеріал корпуса: пластик; таймер відстрочки старту; антипригарне покриття; оглядове вікно; підтримання температури;єм (л): 5.2; Об' Нагрівальний елемент: електричний (ТЕН); розігрів; розморожування; сушарка; Режими: випічка; додатково: сосиски, картопля,
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
1600 Вт
Кількість програм
10
Програми
фрі
курка
м’ясо
риба
овочі
сосиски, картопля,
Режими
випічка
сушарка
розморожування
розігрів
Нагрівальний елемент
електричний (ТЕН)
t приготування
40 – 220 °С
Об'єм
5.2 л
Функції та можливості
підтримання температури
оглядове вікно
антипригарне покриття
таймер відстрочки старту
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Габарити (ВхШхГ)
372х276х295 мм
Вага
5.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 316  до 5 199 грн.
Hisense Мультипіч Hisense HAF1600D Black
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Tendo.com.ua (Київ)
3 414 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D (MF-CY55M2)
Touch (Дніпро)
3 449 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Foroom.com.ua (Київ)
3 392 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D Акція!
АЛЛО (Київ)
3 599 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Hisense HAF1600D
Openshop.ua (Київ)
3 947 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D (MF-CY55M2) 743851
FOXTROT.UA (Київ)
3 799 грн.
← купити
HISENSE HAF1600D
Pro100market.com.ua (Київ)
3 537 грн.
← купити
HISENSE HAF1600D
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 555 грн.
← купити
Фритюрниця Hisense HAF1600D
Цифра (Київ)
← купити
Фритюрниця Hisense HAF1600D
Stls.store (Київ)
3 636 грн.
← купити
Hisense HAF1600D
Mallprix.com (Київ)
3 721 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Click.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
MAUDAU (Київ)
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
ТЕХНОточка (Київ)
3 409 грн.
← купити
Мультипіч (аэрофритюрниця) Hisense HAF1600D
Denika.ua (Харків)
3 487 грн.
← купити
Hisense HAF1600D
Tehnomart.com (Київ)
3 522 грн.
← купити
Hisense HAF1600D
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Hisense HAF1600D
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D Black
Soho.com.ua (Київ)
3 509 грн.
← купити
Hisense HAF1600D
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 431 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
icom.net.ua (Київ)
3 460 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Q-techno.com.ua (Київ)
3 851 грн.
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D 743851
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
Orbita.te.ua (Тернопіль)
3 559 грн.
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
Axm.com.ua (Харків)
4 000 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Citrus.ua (Київ)
← купити
HISENSE HAF1600D
1smarty.com.ua (Київ)
3 519 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D 743851
ШО (Київ)
3 672 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 706 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D UA 743851
Sota.store (Київ)
3 316 грн.
← купити
Мультипіч Hisense haf1600d (743851)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 695 грн.
← купити
Hisense HAF1600D
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Кібернетики (Київ)
← купити
Мультипіч Hisense чорний графіт (HAF1600D)
Eva.ua (Київ)
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч HAF1600D HISENSE (2000003372072)
Rozetka.ua (Київ)
4 255 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D 1600 Вт 5008634
Rozetka.ua (Київ)
4 749 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
4 340 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D 289661
Rozetka.ua (Київ)
4 427 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D 1600 Вт
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D (MF-CY55M2) [122981]
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D (743851)
Rozetka.ua (Київ)
4 363 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
4 595 грн.
← купити
Мультипіч (аерофрітюрниця) Hisense HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
4 045 грн.
← купити
Мультипіч Hisense haf1600d (743851)
Rozetka.ua (Київ)
4 637 грн.
← купити
Мультипіч Hisense HAF1600D Hisense HAF1600D 958890
Rozetka.ua (Київ)
4 751 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Hisense HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
4 284 грн.
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч HISENSE HAF1600D
Rozetka.ua (Київ)
4 418 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hisense HAF1600D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Hisense HAF1600D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Hisense HAF1600D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія