шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити прибиральна машина HOBOT S7 Pro за ціною від 20499 грн.
Відео 13Фото 13

Характеристики та опис HOBOT S7 Pro

Габарити (см): 26.2x26.4x8.9; Довжина мережевого шнура (м): 5; Рівень шуму (дБ): 60; Управління: пульт дистанційного керування / зі смартфона; Джерело живлення: мережа; Тип: робот для вікон
Тип
робот для вікон
Джерело живлення
мережа
Управління
пульт дистанційного керування / зі смартфона
Тип батареї
Li-Ion
Ємність акумулятора
14.8 Агод
Час роботи
20 хв
Рівень шуму
60 дБ
Довжина мережевого шнура
5 м
Габарити
26.2x26.4x8.9 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  27000 грн.

Hobot S7 Pro window cleaning robot review: a big help for big windows
від 20 499  до 24 072 грн.
Робот мийник вікон HOBOT S7 Pro
ТЕХНОточка (Київ)
20 499 грн.
← купити
Хобот S7 PRO
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 386 грн.
← купити
Hobot S7 Pro
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 194 грн.
← купити
Робот для миття вікон Hobot S7 Pro
Timesport.com.ua (Львів)
24 066 грн.
← купити
Робот для миття вікон Hobot S7 Pro
Semtech.com.ua (Луцьк)
24 072 грн.
← купити
Hobot Робот-пилосос для вікон Hobot S7 Pro
MTA.ua (Київ)
20 970 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HOBOT S7 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина HOBOT S7 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина HOBOT S7 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія